Fachowy Montaż Klimatyzacji Strzyżów | Klimatyzacja Strzyżów 

Montaż Wentylacji i Klimatyzacja Strzyżów

Montaż klimatyzacji w mieszkaniu, widać narzędzia, klimatyzator już nawieszony na ścianie.    Dostarczamy kompleksowych rozwiązań zakresu montażu klimatyzacji, wentylacji, rekuperacji oraz filtrowentylacji na terenie całego Strzyżowa i okolic. Doradzamy na każdym etapie inwestycji, pomagamy przy wyborze sprzętu oraz dokonujemy montażu.

Z powodzeniem realizujemy inwestycje dla biznesu, przemysłu, jak i klienta indywidualnego (montaż klimatyzacji Strzyżów), Mają Państwo pewność, że klimatyzacja została zamontowana zgodnie z obowiązującymi normami polskimi i europejskimi.

Firma Inventor istnieje od 2014 roku, od tego czasu zrealizowaliśmy szereg małych, jak również dużych inwestycji w zakresie chłodnictwa, wentylacji i klimatyzacji.

Dbamy o ciągłe podwyższanie naszej wiedzy zakresu wentylacji mechanicznej, systemów klimatyzacyjnych oraz chłodniczych.

 

 

 

Montaż Klimatyzacji Strzyżów - Warto Nas wybrać 

Pracownik w trakcie montażu klimatyzacji w hali okolice Strzyżowa.Jednostki zewnętrzne urządzeń chłodzniczych i klimatyzacyjnych na zewnątrz budynku w Strzyżowie.

 • Działamy od lat, zwracamy szczególną uwagę na jakość montażu,

 • Pracujemy na sprawdzonych podzespołach znanych marek, takich firm jak Panasonic, LG, MDV i innych,

 • Moc i rodzaj urządzenia jest dobrany zgodnie z Państwa potrzebami i warunkami,

 • Dobrze dopasowany klimatyzator to gwarancja bezawaryjnego i ekonomicznego użytkowania,

 • Profesjonalny montaż to pewność uzyskania gwarancji producenta,

 • Fachowy serwis, serwisujemy urządzenia tylko naszych klientów.


 

Korzyści z montażu klimatyzacji:

Obsługa urządzenia klimatyzacyjnego pilotem. Inwestycja zrealizowana w Strzyżowie.Męzczyna cierpiący z powodu upału w biurze bez zamontowanej klimatyzacji.

 • Oddech w długie letnie dni a wieczorem dobry sen,

 • Upały są realnym zagrożeniem dla osób starszych lub z niewydolnością kardiologiczną,

 • Praca staje się efektywniejsza i komfortowa dzięki klimatyzacji w miejscu pracy,

 • Mieszkania na poddaszu pomimo zastosowania dobrej izolacji latem nagrzewają się do wysokich temperatur, jedynym rozwiązaniem staje się zamontowanie klimatyzacji.

 • Dzięki nowoczesnym filtrom klimatyzacja Strzyżów usuwa alergeny jak kurz i pyłki roślin,

 • Odświeża powietrze i zabija drobnoustroje dzięki zastosowaniu jonizatorów

 • Pozwala na pozbycie się nadmiaru wilgoci z powietrza,

 • Efektywne grzanie wydajniejsze niż typowe grzejniki elektryczne. Obecnie każda klimatyzacja Strzyżów posiada opcję grzania.

 

 

Montaż systemów wentylacji mechanicznej - Wentylacja Strzyżów.

Montaż wentylatora w instalacji wentylacyjnej w okolicach Strzyżowa.Instalacja pompy w systemie instalcji wentylacyjnej w Strzyżowie.
Wentylacja mechaniczna jest jednym z najmniej docenianych systemów wpływających na komfort przebywania w budynku. A to dzięki niej uzyskujemy komfortowe warunki, powietrze wolne od zanieczyszczeń, zmniejszenie zużycia kosztów za ogrzewanie czy możliwość obniżania temperatury w upalne dni.

Instalacje wentylacji mechanicznej stały się standardem w budynkach komercyjnych, użyteczności publicznej czy budynkach produkcyjnych. Coraz większą popularnością cieszą się instalacje wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła dla budynków mieszkalnych zwanych rekuperacją. Wraz z rosnącymi kosztami eksploatacji budynku w tym kosztów ogrzewania, inwestorzy indywidualni poszukują skutecznych i efektywnych możliwości ograniczenia kosztów.

Rekuperacja jest systemem, który pozwala odzyskać energię cieplną w granicach od 25% do 50% procent, jest to pierwszy wybór, jeżeli myślimy o budowie domu energooszczędnego czy domu pasywnym.

Firma Inventor dzieli się swoim doświadczeniem w zakresie montażu instalacji wentylacyjnych dla domu, biznesu czy hal produkcyjnych. Z powodzeniem zrealizowaliśmy szereg inwestycji w tym zakresie.

 

Sklep i hurtownia wentylacyjna - atrakcyjne ceny.

Jako profesjonalna firma zajmująca się wentylacją i klimatyzacją, zawsze stawiamy na jakość naszych produktów i usług. W naszym sklepie i hurtowni wentylacyjnej znajdziesz szeroki wybór wentylatorów, klimatyzatorów, nagrzewnic, rekuperatorów oraz wielu innych urządzeń. 

W naszej ofercie znajdziesz także wiele akcesoriów i części zamiennych, które pomogą Ci utrzymać Twoją instalację w doskonałym stanie przez długi czas.

Nie tylko oferujemy wysokiej jakości produkty, ale również profesjonalną obsługę klienta. Nasi specjaliści zawsze służą fachową poradą i pomocą w doborze najlepszego rozwiązania dla Twojego domu lub przedsiębiorstwa.

Zapraszamy do naszego sklepu i hurtowni wentylacyjnej, gdzie atrakcyjne ceny i wysoka jakość idą w parze. Zaufaj nam i zainwestuj w najlepsze rozwiązania wentylacyjne!

 

klimatyzacja strzyżów, montaz klimatyzacji strzyżów

Dobieramy
według twoich potrzeb lub projektu inwestycji

Montujemy
masz pewność jakości wykonania instalacji

Serwisujemy
urządzenia odpowiedzialne za prawidłowe działanie klimatyzacji

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU NA WIĘCEJ PYTAŃ ODPOWIEMY TELEFONICZNIE LUB MAILOWO.

Inventor Twoja klimatyzacja Srzyżów

Facebook FHU Inventor

Oferujemy nasze usługi na terenie Strzyżówa i okolic:

Czudec, Frysztak, Niebylec, Wiśniowa


 


 

 


 

Strzyżów miasto atrakcji.

Herb miasta Strzyżów Podkarpacie     Miasto Strzyżów mieści się nad Wisłokiem, 30 km od Rzeszowa, liczy sobie 8,8 tysięcy mieszkańców. Dzieje Strzyżowa sięgają IX wieku, kiedy książę wiślicki na styku dwóch rzek Stobnicy i Wisłoka miał zbudować strażnicę nazwaną Strzeżno. Lokacja miasta miała miejsce między 1373 a 1397 roku, była to pierwsza lokalizacja, druga odbyła się w 1480 roku. Będąc w Strzyżowie, warto zobaczyć zespół pałacowy z XIX wieku, służy obecnie jako dom dziecka. Muzeum Samorządowe Ziemi Strzyżowskiej mieszczące się w XVIII dworze Dydyńkich. Jedną z niesamowitych atrakcji historycznych jest Hitlerowski Schron Kolejowy, tunel ma długość 438m. W Strzyżowie w 1941 doszło do spotkania Hitlera z Mussolinim.