Powietrzne Pompy Ciepła, Kompleksowy Montaż i Doradztwo. 

Powietrzne Pompy Ciepła

Oszczędność z powietrza

Powietrzne pompy ciepła wykorzystują ciepło z otoczenia do skutecznego, taniego i ekologicznego ogrzewania wody użytkowej oraz wody wykorzystywanej w instalacjach centralnego ogrzewania oraz instalacjach gdzie ogrzewamy powietrzem. Takie systemy coraz szybciej zyskują na popularności stanowiąc alternatywę dla tradycyjnych urządzeń grzewczych szczególnie gdy nie mamy dostępu do mediów i chcemy korzystać z niemal bezobsługowej instalacji. Są używane jako podstawowe bądź dodatkowe źródło ciepła.

Powietrzna pompa ciepła może zostać zamontowana w istniejącej kotłowni, gdzie wcześniej mieliśmy inne źródło ciepła. Najbardziej opłacalną opcją wykorzystania powietrznej pompy ciepła jest jej współpraca z instalacja fotowoltaiczną, gdzie wyprodukowany prąd zużywamy na własne potrzeby ogrzewania bądź chłodzenia niwelując niemalże całkowicie opłaty za pobór energii, jedynie skupiając się na corocznych przeglądach serwisowych instalacji.

 

Po przeprowadzeniu każdorazowej analizy potrzeb naszych Klientów możemy zamontować:

- pompy ciepła powietrze – woda do produkcji CWU oraz ogrzewania typu SPLIT bądź MONOBLOCK

- pompy ciepła powietrze – woda tylko do produkcji CWU typu MONOBLOCK

- pompy ciepła powietrze – powietrze – układy z najmniejszą bezwładnością - do ogrzewania i chłodzenia pomieszczeń poprzez instalacje kanałowe bądź bezpośrednio przez urządzenia

W tym dziale: