Pompy Ciepła Krosno Typu Powietrze - Powietrze 

Pompy ciepła w Krośnie - źródło oszczędności i ekologicznego ciepła

Pompy ciepła krosno

 

  Pompa ciepła pobiera energię cieplną z ziemi, wody lub powietrza i przekształca ją w ciepło. Wykorzystuje do tego niewielką ilość energii elektrycznej.

Energia cieplna jest transportowania a następnie wykorzystywana do ogrzewania domów, budynków komercyjnych i innych pomieszczeń użytkowych.

Pompy ciepła są niezwykle wydajne i wytwarzają wystarczająco dużo energii cieplnej, aby pokryć zapotrzebowanie gospodarstwa domowego lub firmy na ogrzewanie.

Ze względu na realnie niższe koszty ogrzewania oraz możliwości dofinansowania. Rozwiązanie znajduję szerokie grono zwolenników.

 

Zobacz, co możesz zyskać dzięki pompie ciepła!

pompy ciepła  powietrze woda Krosno

Podstawową motywacją do zastosowania pompy ciepła jest chęć zaoszczędzenia pieniędzy na ogrzewaniu. W efekcie można znacznie obniżyć koszty ogrzewania domu lub przedsiębiorstwa, co zapewnia dodatkowe środki na inne cele.

System ten jest również bezobsługowy - użytkownicy z pewnością docenią brak konieczności zapewnienia opału. Są one również ciche i mogą być instalowane w wielu miejscach.

Pompa ciepła bazuje na wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii i jest metodą przyjazną dla środowiska. Pompy ciepła nie wydzielają szkodliwych gazów, nie zmieniają klimatu, nie niszczą gleby, wody i powietrza, nie zanieczyszczają środowiska.

Ponadto są łatwe w obsłudze, oszczędzają pieniądze i chronią środowisko.

 

 

Wybór i montaż pompy ciepła powietrze – powietrze w Krośnie

Firma Fhuinvetor działa w branży energii odnawialnej od 2014 roku. Nasza pozycja na rynku wynika z wieloletniego doświadczenia, profesjonalnego podejścia, doradztwa w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań oraz dostarczania najwyższej jakości usług.

Działamy kompleksowo, nasi eksperci są w stanie pomóc w wyborze odpowiedniego urządzenia i zapewnić fachowy montaż. Dbamy o wszystkie aspekty inwestycji, od początku do końca, aby zagwarantować niezawodne i wydajne działanie. Zapewniamy również fachowy serwis instalacji.

Montaż pomp ciepła powietrze – powietrze w Krośnie | Zapraszamy do kontaktu.

 

Wybierz specjalistów od pomp ciepła w Krośnie.

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w branży systemów pomp ciepła, klimatyzacji oraz wentylacji. Udzielamy pełnego wsparcia i działamy kompleksowo od projektu po montaż i niezawodny serwis. Można na nas liczyć na każdym etapie prac! Realizujemy inwestycje na terenie całego województwa Podkarpackiego i Krosna.

 

Powietrzne pompy ciepła w Krośnie i okolicach

Pompa ciepła ekologia Krosno

 

Popularność pomp ciepła rośnie z roku na rok dzięki ich licznym zaletom. Energia cieplna pozyskiwana w ten sposób wykorzystuje odnawialne zasoby środowiska.

Nie wymaga zapewnienia dodatkowego źródła energii w postaci opału. Jest to czyste źródło energii, nie emituje smogu i innych szkodliwych substancji.

W czasach dużych wzrostów cen opału zapewnia inwestorom możliwość zróżnicowania źródeł ciepła i zmniejszenie wydatków na ogrzewanie.

Zapraszamy do kontaktu, jeśli interesują Cię wysokiej jakości pompy ciepła Krosno!

 

 

 

Zalety pompy ciepła 

Pompa ciepła zamontowana w Krośnie, jednostka zewnętrzna.

 

  • Przyjazność dla środowiska – pompy ciepła nie emitują szkodliwych gazów, duża część energii cieplnej pochodzi z odnawialnych źródeł,
  • Łatwość obsługi – pompa ciepła to bezproblemowe urządzenie, które nie wymaga uzupełniania paliwa, czyszczenia urządzenia ani przechowywania opału,
  • Bezpieczeństwo – w przeciwieństwie do wielu innych źródeł, pompa ciepła nie stwarza zagrożenia pożarem, wybuchem gazu czy dymu,
  • Ekonomiczna –  niski pobór prądu w stosunku do uzyskanej energii cieplnej sprawia, że ​​koszty eksploatacji są niskie,
  • Łatwość montażu  –  montaż pomp ciepła typu powietrze - powietrze nie wymaga specjalnego pomieszczenia, czy kotłowni,
  • Wielofunkcyjność –  urządzenie typu powietrze-powietrze może pełnić funkcję klimatyzacji,
  • Niezawodność i trwałość – pompa ciepła może z powodzeniem pracować przez wiele lat.

 

 

 

 

Dobieramy
według twoich potrzeb lub projektu inwestycji

Montujemy
masz pewność jakości wykonania instalacji

Serwisujemy
urządzenia odpowiedzialne za prawidłowe działanie instalacji

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU NA WIĘCEJ PYTAŃ ODPOWIEMY TELEFONICZNIE LUB MAILOWO.

Inventor - Twoje Pompy Ciepła Krosno

Facebook FHU Inventor

 

Montaż pomp ciepła na terenie całego Krosna i okolic.

Chorkówka, Dukla, Kroczyna, Jedlicze, Rymanów Miejsce Piastowe, Wojaszówka

Pozą montażem pomp ciepła oferujemy montaż klimatyzacji, rekuperacji, wentylacji, filtrowentylacji, instalacji chłodniczych.

 

 

 

Skontaktuj się