Fachowy Montaż Klimatyzacji w Sanoku | Klimatyzacja Sanok 

Fachowy Montaż Klimatyzatora, Klimatyzacja Sanok

Zapewniamy kompleksowy montaż klimatyzacji w Sanoku i okolicach. Realizujemy inwestycje zakresu wentylacji mechanicznej, rekuperacji | Twoja klimatyzacja Sanok. Szybka Wycena.Montaż Klimatyzacji Sanok - Inventor

Firma Inventor specjalizuje się w montażu klimatyzacji na terenia całego Sanoka i okolic. Została założona w Sanoku 2014 roku. Przez ten czas zaufało nam wielu klientów. Nasz zespół składa się z doświadczonych fachowców, jednak wciąż przykładamy dużą wagę do szkoleń i współpracy z firmami pokrewnymi.

Dostarczamy kompleksowe usługi w zakresie montażu klimatyzacji, wentylacji i rekuperacji, pomp ciepła oraz systemów  chłodniczych. Dobieramy urządzenie według potrzeb klienta, oferujemy wsparcie na każdym etapie od pomysłu, koncepcji po doradztwo, projekt i montaż.

Pomożemy w dokonaniu najlepszego wyboru klimatyzacji do mieszkania, domu, biura lub biznesu, zgodnego z potrzebami i oczekiwaniami. 

 

Skontaktuj się z nami już dziś!

Zadzwoń Lub Napisz!

 

Dlaczego My ? - Klimatyzacja Sanok

Monter wykorzystuje oprawę manometryczną podczas montażu klimatyzacji w SanokuSymbol pytania czy wybrać montaż klimatyzacji.

 

 • Dobre dopasowanie klimatyzatora gwarantuje komfort i ekonomiczne użytkowanie,
 • Bezawaryjność, w montażu klimatyzacji stosujemy sprawdzone urządzenia i komponenty markowych firm LG, Panasonic, Hisense, MDV i innych,
 • Jesteśmy firmą lokalną - Inventor to Twoja klimatyzacja w Sanoku.
 • Otrzymasz gwarancję producenta, montaż przez fachowców z uprawnieniami,
 • Bezpieczeństwo, montujemy klimatyzacje zgodnie z normami polskimi i europejskimi,
 • Profesjonalny serwis, gwarancyjny i pogwarancyjny,
 • Szybka wycena klimatyzacji.

 

 

Skontaktuj się z nami już teraz!

Zadzwoń Lub Napisz!

 

Ręka trzyma pilot do klimatyzacji, widnieje na nim 25 stopni, tło niebieskie jednolite.

Klimatyzacja to więcej niż chłód.

 • Komfort w domu, dobry wypoczynek i głęboki sen w upalne dni,
 • Bezpieczeństwo bliskich, wysokie temperatury latem są dużym zagrożeniem dla osób starszych i z chorobami kardiologicznymi,
 • Możliwość monitorowania i regulacji parametrów powietrza,
 • Wysoką jakość powietrza dzięki zastosowaniu systemu filtrów, 
 • Ogrzewanie za pomocą klimatyzacji jest tańsze i wydajniejsze niż typowy grzejniki elektryczny,
 • Uczucie świeżości i eliminację zanieczyszczeń dzięki jonizacji,
 • Montaż klimatyzacji Sanok jest jednym z najmniej uciążliwych.

 

 

Zachęcamy do kontaktu, aby omówić szczegóły projektu.

Zadzwoń Lub Napisz!

 

Montaż Klimatyzatora w domu jednorodzinnym

Dom klienta przed montażem klimatyzacji w Sanoku od strony podwórka.Montaż instalacji klimatyzacyjne przy jednostce zewnętrznej klimatyzatora w Sanoku u klientaDo domów jednorodzinnych i mieszkań, polecamy klimatyzatory typu split - jest to sprawdzone rozwiązanie. W zależności od modelu klimatyzator może być wyposażony w dodatkowe funkcje jak grzanie, osuszanie, jonizacja lub oczyszczanie powietrza.

Montaż klimatyzatora split wymaga instalacji jednostki wewnętrznej oraz zewnętrznej. Pierwsza jednostka składa się z parownika, cichego wentylatora, zespołów filtrów oraz układu sterowania.

Druga część jest zamontowana na elewacji obsługiwanego pomieszczenia lub ustawiona na balkonie, dachu, gruncie w zależności od panujących warunków.

Montaż instalacji klimatyzacyjnej jest jednym z najmniej inwazyjnych zabiegów. W tym celu wykonuje się niewielkie otwory w ścianie zewnętrznej budynku. Przez wykonane otwory, przechodzą przewody chłodnicze oraz elektryczne w tym do odprowadzenia skroplin na zewnątrz. Montaż klimatyzacji zalicza się do jednych najmniej inwazyjnych.

 

Skontaktuj się z nami już dziś!

Zadzwoń Lub Napisz!

 

Klimatyzator do biura w Sanoku

Brak klimatyzacji w biurze, pracownik nie może pracować wyniku braku klimatyzatora.

Klimatyzatory split często montuje się w biurach i małych sklepach. Dla większej liczby pomieszczeń idealnym rozwiązaniem jest klimatyzacja multisplit, czyli klimatyzacja z możliwością obsługi wielu pomeiszczeń

W wysokich pomieszczeniach sprawdzą się modele kasetonowe lub podsufitowe, które doskonale rozprowadzające powietrze.

Ciekawą opcja są klimatyzatory przypodłogowe, montowane w dolnych częściach ścian lub wnękach. Pozwalają one dyskretnie ukryć urządzenia i są polecane dla osób ceniących minimalistyczny wygląd wnętrz.

Nasza firma pomaga dobrać odpowiedni system klimatyzacji do każdego biura i gabinetu. Uwzględniamy specyfikę pomieszczeń, oczekiwania estetyczne oraz budżet inwestora.

 

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów projektu.

Zadzwoń Lub Napisz!

 

Hurtownia wentylacyjna w twojej okolicy

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej hurtowni wentylacyjnej, gdzie znajdziesz szeroki wybór produktów do wentylacji i klimatyzacji. Oferujemy produkty najwyższej jakości, które pochodzą od sprawdzonych producentów.

Jesteśmy profesjonalną hurtownią wentylacyjną , oferującym kanały i kształtki wentylacyjne, kratki wentylacyjne, wentylatory oraz wiele innych produktów. Nasza oferta wyróżnia się konkurencyjnymi cenami, dając Ci możliwość nabycia produktów w atrakcyjnych cenach.

W naszym sklepie wentylacyjnym oferujemy nie tylko sprzedaż produktów, ale również profesjonalne doradztwo techniczne. Nasi doświadczeni specjaliści z chęcią pomogą w doborze odpowiednich produktów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej hurtowni wentylacyjnej, gdzie otrzymasz fachową pomoc w wyborze odpowiednich produktów oraz konkurencyjne ceny. U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby Twój system wentylacyjny działał sprawnie i bezawaryjnie przez długi czas.

 

Oferujemy nasze usługi montażu klimatyzacji na terenie całego Sanoka i okolic:

Besko, Bircza, Brzozów, Bukowsko, Komańcza, Lesko, Dydnia, Tyrawa Wołoska, Zagórz, Zarszyn

 

Prócz montażu klimatyzacji w Sanoku montujemy pompy ciepła, wentylacje, rekuperacje, fliltrowentylacje i instalacje chłodznicze.

 

Dobieramy
według twoich potrzeb lub projektu inwestycji

Montujemy
masz pewność jakości wykonania instalacji

Serwisujemy
urządzenia odpowiedzialne za prawidłowe działanie klimatyzacji

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU NA WIĘCEJ PYTAŃ ODPOWIEMY TELEFONICZNIE LUB MAILOWO

 

Inventor - Twoja klimatyzacja Sanok

Facebook FHU Inventor

 

 

Obszar działania FHU Inventor – Sanok i Okolice Podkarpacia

FHU Inventor z wieloletnim doświadczeniem w branży, zapewnia montaż klimatyzacji na terenie Sanok oraz na obszarze całego Podkarpacia.

Oferujemy nasze usługi również w sąsiednich miejscowościach:

Sanok, Bircza, Brzozów, Bukowsko, Bykowce, Czerteż, Dębna, Dobra, Dydnia, Falejówka, Hłomcza, Jędruszkowce, Jurowce, Kostarowce, Lalin, Lesko, Liszna, Łodzina, Markowce, Międzybrodzie, Mrzygłód, Niebieszczany, Pakoszówka, Pisarowce, Płowce, Prusiek, Raczkowa, Sanoczek, Srogów Dolny, Srogów Górny, Strachocina, Stróże Małe, Trepcza, Tyrawa Solna, Tyrawa Wołoska, Wujskie, Zabłotce, Zagórz, Załuż, Zarszyn.

Zapewniajamy mieszkańcom regionu dostęp do najnowszych technologii w dziedzinie ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji.

Oferujemy również kompleksowe wsparcie na każdym etapie projektu – od doradztwa technicznego, przez wybór odpowiedniej klimatyzacji, aż po jej instalację i serwisowanie. Nasz zespół ekspertów jest zawsze gotowy odpowiedzieć na Twoje pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości, zapewniając wsparcie zarówno przed, jak i po zakończeniu inwestycji.

Jeśli szukasz efektywnych, ekokologicznych rozwiązani do Twojego domu lub firmy, FHU Inventor jest Twoim zaufanym partnerem.
Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i jak możemy pomóc Ci w realizacji Twojego projektu.

Klimatyzacja Sanok - FHU INVENTOR

Jesteśmy tutaj, aby pomóc we wszystkich szczegółach dotyczących zakupu i instalacji klimatyzacji w Twoim domu lub biznesie.
Zapraszamy do współpracy.

+48 606 421 997
[email protected]

+48 796 137 402
[email protected]

38-500 Sanok
województwo podkarpackie.


 

 

 

 

Sanok, Nasze miasto !

Herb miasta Sanok. Pole górne stanowi Herb Polski - białego orła w koronie na czerwonym tle. Pole po lewej Archanioła Michała. Pole po prawej węża w koronie zjadającego człowieka.

 

Miasto powstało w 1339 roku, na skrzyżowaniu szlaków handlowych  z Rusi i Węgier. Na początku swojego istnienia Sanok był miastem wielokulturowym, potwierdza wydany przywilej lokacyjny wydany dla kolonistów z Niemiec, Polaków, Węgrów oraz Rusinów na prawie magdeburskim. Sanok liczy około 37 113 mieszkańców, rozciąga się na powierzchni 38 km2. Znajduje się w południowo-wschodniej części województwa Podkarpackiego.

Miasto jako największy ośrodek w regionie bieszczadzkim, ma do zaoferowania wiele atrakcji  turystycznych.

Odwiedź rynek, spróbuj kuchni regionalnej a po drodze spotkaj wojaka Szwejka.

    Rynek w Sanoku w obecnym kształcie powstał po przebudowie miasta w 1786 roku, został wytyczony przez ówczesne władze austriackie. W burzliwym okresie II Wojny Światowej nosił nazwę Placu Adolfa Hitlera a po wojnie Rewolucji Październikowej. W obecnej chwili jest piękną wizytówką miasta.
    W trakcie spaceru po rynku można podziwiać Stary Ratusz i wiele zadbanych kamienic lub wstąpić do restauracji i skosztować kuchni podkarpackiej.
    Na ulicy 3-g Maja na ławeczce spotkamy siedzącego wojaka Szwejka trzymając w ręce fajkę. Bohater książki Jaroslava Haska –  według książki przebywał w mieście w 1915 roku.

Zobacz zamek

    Muzeum Historyczne w Sanoku – Zamek królewski, powstał w miejscu dawnego ruskiego grodu, na polecenie Bony Sforzy w roku 1523-48 zostaje przebudowany w stylu renesansowym. W miejscu dawnej wierzy, wybudowano taras widokowy z której widać piękną panoramę okolicy.  W środku zamku znajduję się wiele eksponatów sztuki cerkiewnej z XV-XIX wieku, ponad 700 ikon.

Sanok, rodzinne miasto Zdzisława Beksińskiego

    Jeden z najwybitniejszych współczesnych artystów, urodził się w 1929 roku. Po 1977 roku żył i pracował w Warszawie. Po tragicznej śmierci w 2005 w ostatniej woli przekazał na rzecz miasta  kilka tysięcy prac, wiele fotografii, rysunków, obrazów.
Muzeum Historyczne w Sanoku posiada największą kolekcję dzieł Beksińskiego.

Zobacz, jak dawniej żyli ludzie

    Malowniczo położony skansen, pozwala się cofnąć w czasie, poznajemy burzliwą i trudną historię regionu. Teren został podzielony na różne sektory według grup etnograficznych, które wyglądają jak małe wioski.