Montaż Klimatyzacji Przeworsk | Twoja Klimatyzacja Przeworsk 

Klimatyzacja Przeworsk

Montaż Klimatyzacji Przeworsk - Inventor

    Dostarczamy kompleksowych usług montażu klimatyzacji, wentylacji, rekuperacji oraz instalacji chłodniczych na terenie całego Przeworska i okolic. Korzystając z naszych usług, klienci zyskują pewność że inwestycja jest zrealizowana zgodnie obowiązującymi normami polskimi i europejskiemi. Fachowy montaż klimatyzacji pozwala uzyskać gwarancje producenta. Zapewniamy instruktaż obsługi i jeśli istnieje taka potrzeba. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Montujemy urządzenia sprawdzonych i markowych producentów LG, Panasonic, MDV, Midea, Hisense i innych. Doradzamy, dobieramy i instalujemy klimatyzacje, zapraszamy do kontaktu.

Klimatyzacja Przeworsk, montaż klimatyzacji Przeworsk

Powody, dla których warto montować klimatyzator

    Klimatyzacja jest źródłem komfortu w biurze, domu w upalne dni. Pozwala na efektywną pracę i wypoczynek oraz dobry sen wieczorem. Osobą starszym i z chorobami kardiologicznymi pozwala uniknąć niebezpiecznych upałów. Dzięki zastosowaniu systemowi filtrów i nowoczesnych rozwiązań jak jonizacja powietrza. Klimatyzacja Przeworsk umożliwia na pozbycie się nadmiaru kurzu i eliminowaniu drobnoustrojów z powietrza dając poczucie świeżości. W okresach przejściowych stanowi doskonałe źródło ciepła, efektywniejsze niż typowy grzejnik elektryczny.


 

Dlaczego my ?

  • Posiadamy szerokie doświadczenie w montażu klimatyzacji do budynków jednorodzinnych, wielokubaturowych, przemysłowych.

  • Dbamy o jakość wykonania i wybieramy sprawdzone komponenty,

  • Profesjonalny montaż to pewność uzyskania gwarancji producenta,

  • Działamy na rynku lokalnym,

  • Profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

 

Dobieramy
według twoich potrzeb lub projektu inwestycji

Montujemy
masz pewność jakości wykonania instalacji

Serwisujemy
urządzenia odpowiedzialne za prawidłowe działanie klimatyzacji

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU NA WIĘCEJ PYTAŃ ODPOWIEMY TELEFONICZNIE LUB MAILOWO.

Inventor - Twoja klimatyzacja Przeworsk

Facebook FHU Inventor

 

Zapewniamy kompleksowe usługi montażu klimatyzacji, wentylacji, rekuperacji na terenie całego Przeworska i okolic

Adamówka, Gać, Jawornik Polski, Kańczuga, Sieniawa, Tryńcza, Zarzecze


 


 


 


 


 

Miasto Przeworsk, tu działamy.

herb miasta PrzeworskPrzeworsk liczy sobie około 15, tysiąca mieszkańców, patronem miasta jest Święty Antoni z Padawy. Lokowane było jako miasto szlacheckie w 1394 roku położone było w XVI wieku w województwie ruskim. Pierwsza wzmianka o Przeworsku pojawia się w 1281 roku. W Przeworsku warto zobaczyć gotycka budowlę, której głównym fundatorem był Jana z Tarnowa. Była własnością zakonu Bożogrobowców. W obecnym kształcie jest to bazylika pw. Ducha Świętego. Na wchodzie miasta możemy podziwiać kopiec, który usypany został XVII wieku jako podziękowanie za zwycięstwo nad wojskami tatarskim. Atrakcją jest podróż kolejką wąskotorową Miedzy Przeworskiem, na trasie znajduje się najdłuższy tunel w Europie tego typu.