Montaż klimatyzacji Kolbuszowa | Klimatyzacja Kolbuszowa. 

Montaż Wentylacji i Klimatyzacja Kolbuszowa

Gdzieś w Kolbuszowej mężczyzna leży na kanapie i ustawia klimatyzację.

Montaż Klimatyzacji Kolbuszowa

Firma Inventor istnieje na rynku od 2014 roku, przez ten czas zrealizowaliśmy szereg inwestycji w zakresach klimatyzacji i wentylacji. Nasza oferta obejmuję również montaż rekuperacji, instalacji chłodniczych i pomp ciepła.

Z powodzeniem wdrażamy rozwiązania dla hoteli, biznesu i przemysłu. Przykładamy dużą wagę do jakości wykonanych instalacji i zastosowanych komponentów.

Dobrze wykonana inwestycja jest najlepszą gwarancją, jaką możemy dać. Korzystając z naszych usług, zyskujesz rzetelnego partnera w realizacji swoich inwestycji.

 

 

Skontaktuj się z nami już dziś!

Zadzwoń Lub Napisz!

 

Inventor to pewny wybór.

Biały wykrzyknik na żółtym tle.Fioletowe drzwi z logiem Inventor firmy zajmującej się montażem klimatyzacji i wentylacji w Kolbuszowej.

U nas możesz liczyć na kompleksową obsługę i najwyższą jakość realizowanych instalacji. Naszą dewizą jest rzetelność oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Dlatego:

Współpracujemy wyłącznie z uznanymi i zaufanymi producentami, gwarantując niezawodne komponenty.

Dobieramy urządzenia precyzyjnie dopasowane do Twoich potrzeb i specyfiki obiektu.

Gwarantujemy profesjonalny montaż, dzięki czemu otrzymasz pełną gwarancję producenta.

Zapewniamy fachowe doradztwo na każdym etapie inwestycji – od projektu po serwis.

Wybierając Inventor, masz pewność, że inwestujesz w sprawdzone i trwałe rozwiązania najwyższej klasy. Zaufaj ekspertom z wieloletnim doświadczeniem.

 

 

Skontaktuj się z nami już dziś!

Zadzwoń Lub Napisz!

 

Montaż klimatyzacji to inwestycja która się opłaca.

Oprawa manometryczna, instalator montuje klimatyzację na dachu, widać jak spogląda na zegary manometru i obraca zaworem by uzupełnić czynnik chłodniczy w instalacji klimatyzatora. Kobieta operuje klimatyzacją przy pomocy pilota, pewnie gdzieś w Kolbuszowej.

  • Komfort pracy, jaki daje klimatyzacja jest czynnikiem podwyższającym produktywność pracowników.

  • Pozwala by praca zdalna stała się przyjemniejsza i efektywniejsza,

  • W domu pozwala odetchnąć od upałów i zapewnia głęboki sen,

  • Doskonale się sprawdza w pomieszczeniach na poddaszu,

  • Dzięki zastosowaniu nowoczesnych filtrów pozbywamy się nadmiaru kurzu i drobnoustrojów,

  • Obecnie każdy klimatyzator ma opcję grzania i jest o wiele skuteczniejszy w porównaniu do grzejników elektrycznych.

 

Czekamy na Twoje pytania!

Zadzwoń Lub Napisz!

 

Czerpnia wentylacji mechanicznej na dachu w okolicach Kolbuszowej.Wentylacja mechaniczna i rekuperacja w Kolbuszowej.

Wentylacja mechaniczna na ogół stosowana jest w dużych budynkach, np. użyteczności publicznej, galeriach handlowych czy hotelach a rzadziej spotykana w domach. Obecny wzrost cen paliw kopalnych sprawia, że inwestorzy indywidualni poszukują rozwiązań energooszczędnych. Coraz większą popularność zyskuje system wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła zwany rekuperacją, której skuteczność szacuje się na poziomie od 30% do 50%.

O właściwej wentylacji warto pomyśleć na etapie projektowania budynku, drastycznie obniża to koszty wykonania takiej instalacji. W starszych budynkach wykonanie rekuperacji jest możliwe, lecz ostateczny koszt inwestycji będzie zbyt wysoki.

Firma Inventor ma szerokie doświadczenie w realizacji projektów wentylacji mechanicznej dla domów, biznesu i przemysłu. Oferujemy rozwiązania z zakresu wentylacji mechanicznej budynków użyteczności publicznej, hotele, apartamenty czy galerie handlowe, produkcyjne etc.

Nie trać czasu – dzwoń teraz!

Zadzwoń Lub Napisz!

 

klimatyzacja kolbuszowa, montaż klimatyzacji kolbuszowa

Dobieramy
według twoich potrzeb lub projektu inwestycji

Montujemy
masz pewność jakości wykonania instalacji

Serwisujemy
urządzenia odpowiedzialne za prawidłowe działanie klimatyzacji

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU NA WIĘCEJ PYTAŃ ODPOWIEMY TELEFONICZNIE LUB MAILOWO.

Inventor - Twoja klimatyzacja Kolbuszowa

 

Facebook FHU Inventor

Nasze usługi na terenie Kolbuszowej i okolic:

Bukowiec, Domatków, Kolbuszowa Dolna, Kolbuszowa Górna, Kupno, Nowa Wieś, Przedbórz, Widełka, Zarębki, Werynia, Kłapówka, Świerczów, Huta Przedborska, Poręby Kupieńskie

 

 

 

 

Kolbuszowa

Herb Kolbuszowej   Miasto Kolbuszowa liczy obecnie 8732 mieszkańców, leży nad rzeką Nil w dawnej ziemi sandomierskiej. Nazwa miasta pochodzi od nazwiska Kolbuski był on zasadźcą. W imieniu właściciela ziemi, zajmowała się organizacją prac na jej terenie. Jak wspominają dokumenty miasto zostało lokowane w 1683 roku. Kolbuszowa była miastem wielokulturowym, pierwsi Żydzi osiedlali się na jej terenie w XVII wieku. W 1866 roku miasto przyjęło wymowny herb z krzyżem greckim i gwiazdą Dawida a pośrodku widnieją splecione dłonie w uścisku. Jednak dalsza historia Żydów w Kolbuszowie nie była jasna. Od pogromu Żydów w 1919 roku aż do wywiezienia ich do getta w 1941 roku do Rzeszowa przez Niemców.

Na terenie Kolbuszowej znajduje się park etnograficzny, budownictwa ludowego który zajmuje ponad 30 hektarów. Na terenie skansenu znajduje się około 80 obiektów architektury drewnianej i liczne sprzęty  obrazujące dawne życie na wsi. Liczne zabytki kultury sakralnej kościoły i synagoga oraz kikut. W budynku byłej synagogi znajduje się Oddział Edukacji Kulturalnej. Multimedialne muzeum, pozwala poznać historię Kolbuszowej i regionu.