Pompy Ciepła w Mielcu | Fachowy Montaż i Doradztwo 

Pompy Ciepła w Mielcu to czyste i niezawodne źródło ciepła.

Pompy ciepła z montażem w Mielecu

 

Rozważasz instalację powietrznej pompy ciepła w Mielcu lub okolicach? Poszukujesz doświadczonych specjalistów, którzy zapewnią profesjonalny montaż?

Jeśli zależy Ci na efektywnym źródle ciepła na sezon grzewczy oraz na obniżeniu kosztów ogrzewania, Inventor jest tu, by Ci pomóc.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie montażu powietrznych pomp ciepła, oferując rozwiązania dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Zaufaj nam - Twoje ciepło jest w dobrych rękach

Skontaktuj się z nami, a chętnie przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę.

 

Inventor - Twoja Pompa Ciepła w Mielcu

Zadzwoń Lub Napisz!

 

Zasada Działania Pompy Ciepła.

Schemat pompy ciepła zasada działaniaDziałanie pompy ciepła przypomina funkcjonowanie zwykłej pompy hydraulicznej. W tym przypadku zamiast wody transportowane jest energia cieplna. Odbywa się to za pośrednictwem czynnika chłodniczego, który wraz ze zmianą swojego stanu z ciekłego w gazowy odbiera ciepło zawarte w powietrzu. Podobne zjawisko można zaobserwować przy ładowaniu zapalniczki gazem lub przy używaniu dezodorantu. Odczuwalny chłód podczas tych czynności wynika z rozprężania cieczy i jest to samo zjawisko zachodzące w parowniku pompy ciepła.

Czynnik w postaci ciekłej zaczyna się rozprężać, tym samym absorbuje energię cieplną. Stąd przy ładowaniu zapalniczki lub korzystaniu z dezodorantu czujemy chłód. W przypadku pompy ciepła obieg czynnika roboczego jest zamknięty. Oznacza to, że krąży w instalacji jak przedstawia to schemat obok.

Postać gazowa naszego czynnika przepływa do naszego skraplacze, w którym zachodzić zjawisko zmiany postaci gazowej w ciekłą. Przy zmianie stanu czynnik oddaję energię cieplną wcześniej pobraną z zewnątrz budynku. Tak w przybliżeniu można opisać zasadę działania pompy ciepła, więcej informacji znajdą Państwo w artykule Jak działa pompa ciepła?

 

Skontaktuj się z nami już dziś!

+48 796 137 402 +48 606 421 997

 

 

Profesjonalny Montaż Pompy Ciepła w Mielcu

Pompy ciepła Panasonic w MielcuDostarczamy rozwiązania w zakresie ogrzewania systemami pomp ciepła typu powietrze – powietrze od 2014 roku. Nasza pozycja na rynku jest efektem profesjonalnego podejścia, wieloletniego doświadczenia i ukierunkowanie na potrzeby inwestora.

Decydują się na montaż pompy ciepła przez firmę Inventor, zyskujesz pewność odnośnie do jakości montażu i użytych komponentów. W czasie realizacji inwestycji zapewniamy doradztwo , dobór i montaż na najwyższym poziomie.

Klientom indywidualnym i komercyjnym oferujemy usługę montażu powietrznych pomp ciepła na terenie Mielca i okolic.

Nasi inwestorzy mogą wybierać z naszej szerokiej oferty wysokiej jakości pomp ciepła. Oferujemy wyłącznie wysokiej jakości pompy ciepła renomowanych producentów jak Panasonic, LG, Hisense czy innych.

 

 

Dlaczego Warto Zamontować Pompę Ciepła?

  • Powietrzne pompy ciepła to bardziej wydajny i przyjazny dla środowiska sposób na ogrzanie domu.
  • Ogrzewają zimą i chłodzą latem, więc są uniwersalnym wyborem do Twojego domu.
  • Powietrzne pompy ciepła wymagają stosunkowo niewielkiej konserwacji i mają długą żywotność, co czyni je niezawodną opcją.
  • Urządzenia grzewcze oparte na powietrznych pompach ciepła zużywają tylko 20-25% energii elektrycznej. Reszta energii cieplnej pochodzi z odnawialnego źródła, jakim jest ciepło zawarte w powietrzu.
  • Instalacja pompy ciepła powietrze-powietrze w domu jest szybka i mało inwazyjna.
  • Łatwa i prosta obsługa.
  • Możliwość skorzystania z dofinansowania w ramach programu „Czyste Powietrze”

 

Zasięg Naszych Usług: Od Dębicy po Całe Podkarpacie

Obszar działania FHU Inventor – Mielec i Okolice Podkarpacia

FHU Inventor z wieloletnim doświadczeniem w branży, zapewnia montaż pompy ciepła na terenie Mielcu oraz na obszarze całego Podkarpacia.

Oferujemy nasze usługi również w sąsiednich miejscowościach:

Mielec, Borowa, Czermin, Gawłuszowice, Padew Narodowa, Przecław, Radomyśl Wielki, Tuszów Narodowy, Wadowice Górne.

Zapewniajamy mieszkańcom regionu dostęp do najnowszych technologii w dziedzinie ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji.

Oferujemy również kompleksowe wsparcie na każdym etapie projektu – od doradztwa technicznego, przez wybór odpowiedniej pompy ciepła, aż po jej instalację i serwisowanie. Nasz zespół ekspertów jest zawsze gotowy odpowiedzieć na Twoje pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości, zapewniając wsparcie zarówno przed, jak i po zakończeniu inwestycji.

Jeśli szukasz efektywnych, ekokologicznych rozwiązani do Twojego domu lub firmy, FHU Inventor jest Twoim zaufanym partnerem.
Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i jak możemy pomóc Ci w realizacji Twojego projektu.

Pompy ciepła Mielec - FHU INVENTOR

Jesteśmy tutaj, aby pomóc we wszystkich szczegółach dotyczących zakupu i instalacji pompy ciepła w Twoim domu lub biznesie.
Zapraszamy do współpracy.

+48 606 421 997
[email protected]

+48 796 137 402
[email protected]

39-300 Mielec
województwo podkarpackie.


Zalety Pompy Ciepła

Wydajne Pompy Ciepła

Czystość i komfortowe warunki użytkowania przez cały rok.

Pompa ciepła jako klimatyzacja

Urządzenie latem pełni funkcje klimatyzacji, a zimą ogrzewa dom.

Ekologiczne pompy ciepła

Bezpieczne i ekologiczne źródło, nie emituje szkodliwych spalin.

Zwrot z inwestycji pomp ciepła

Wysoka wydajność to niskie rachunki i zwrot z inwestycji.

Zaawansowane technologiczne pompy ciepła

Nowoczesna technologia, możliwość zdalnego sterowania.

Odnawialne źródło ciepła

Odnawialne źródła ciepła, praca w zgodzie z naturą.