Fachowy Montaż Klimatyzacji Jarosław | Klimatyzacja Jarosław 

Fachowy Montaż, Klimatyzacja Jarosław

Pilot 19 stopni, klimatyzacja jarosław

Montaż klimatyzacji Jarosław - Inventor

Firma Inventor zapewnia kompleksowe usługi montażu klimatyzacji i wentylacji ma terenie całego Jarosławca i okolic. Mamy szerokie doświadczenie, z powodzeniem realizujemy najbardziej wymagające projekty.

Dobierzemy klimatyzator do domu, mieszkania czy biura zgodnie z Państwa potrzebami.

Doradzamy na każdym etapie inwestycji, stosujemy urządzenia sprawdzonych i markowych producentów LG, Panasonic, MDV, Fujitsu i innych.

Mamy szerokie doświadczenie w montażu klimatyzacji do domu, biura, wentylacji oraz rekuperacji.

 

 

 

 

Wybierając Nas wybierasz fachowców.

Kciuk do góry w tle oprawa manometryczna do napełniania instalacji klimatyzacyjnej. Zdjęcie wykonano podczas montażu klimatyzacji JasrosławMontażysta instalacji klimatyzacyjnych w kasku, zabezpieczeniu podczas montażu klimatyzacji w hali w Jarosławcu.

 • Doświadczenie - istniejemy na rynku od wielu lat, 

 • Bezpieczeństwo - montujemy klimatyzację zgodnie z normami polskimi i europejskimi,

 • Jakość - używamy sprawdzonych komponentów i urządzeń przy montażu klimatyzacji,

 • Gwarancja - klimatyzacja jest montowana przez fachowców z uprawnieniami,

 • Terminowość - szanujemy własny i Państwa czas.

 

 

 

 

Klimatyzacja to coś więcej niż chłód.

Śpiąca kobieta z uśmiechem na twarzy zadowolona z nowej klimatyzacji w JarosławieOpierająca się kobieta zadowolona z nowej klimatyzacji, montaż okolice Jarosławca

 • Bezpieczeństwo w upalne dni dla osób starszych i z chorobami serca,

 • Wypoczynek i spokojny sen w upalne wieczory,

 • Dodatkowe źródło ciepła, ogrzewanie klimatyzatorem jest wydajniejsze niż ogrzewanie grzejnikiem elektrycznym,

 • Czystsze powietrze nowoczesne klimatyzatory mają skuteczne systemy filtrów,

 • Osuszanie, doskonale się sprawdza w pozbyciu się nadmiaru wilgoci,

 • Zabija drobnoustroje dzięki opcji jonizacji powietrza.

 

 

 

 

klimatyzacja jarosław, montaż klimatyzacji jarosław

Dobieramy
według twoich potrzeb lub projektu inwestycji

Montujemy
masz pewność jakości wykonania instalacji

Serwisujemy
urządzenia odpowiedzialne za prawidłowe działanie klimatyzacji

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU NA WIĘCEJ PYTAŃ ODPOWIEMY TELEFONICZNIE LUB MAILOWO.

Inventor - Twoja klimatyzacja Jarosław

Facebook FHU Inventor

 

 

Montaż klimatyzacji na terenie całego Jarosławca i okolic:

Chłopice, Laszki, Pawłosiów, Radymno, Rokietnica, Różwienica, Wiązownica

 

 

 

 

Jarosław miasto kupców i jarmarków.

herb Jarosławca   Jarosław to miasto położone na Podkarpaciu, liczy sobie ponad 37 tysięcy mieszkańców. To miasto które ma wszystko by stać się magnesem przyciągającym rzesze turystów. Piękne zabytki i bogata historia, atrakcje multimedialne i sięgające średniowiecza tradycje handlowe.

   Prywatne miasto szlacheckie lokowane w 1375 roku. Jarosław, położony na skrzyżowaniu szlaków handlowych z Gdańska na Węgry i ze Śląska na Ruś, oraz nad dogodną drogą wodną jaką był San. W 1501 uzyskało prawo składu, co oznacza że wszyscy kupcy przejeżdżający przez miasto mieli obowiązek wystawiać swoje towary.

   Jarosław i jego podziemne trasy. Pierwsza trasa jest urządzona w stylu muzeum w którym poznajemy historie i dotychczasowe życie mieszkańców. Druga Podziemna Trasa Turystyczne im. Prof. Feliksa Zalewskiego. Jest ona dostępna na konkretną godzinne i warto wcześniej zorientować się w informacji turystycznej.

   Ten typ zabytków to surowe przejścia, gdzie czerwona cegła tworzy klimat, tutaj można poczuć historię w powietrzu. Zobaczymy liczne niższe i szyby którymi spuszczano towary, strome zejścia pomiędzy komorami. Na miejscu dowiemy się że podziemia były wielokondygnacyjne i ich budowa była prosta ze względu na skałę osadową (less).

Czarna kaplica

   Pomimo nazwy kaplica powstała na przez przypadek. Nie odbywały się tutaj mordy czy egzekucje. Niemcy którzy wycofywali się pod naporem Rosjan, podpalili dawne opactwo. Wszystko co było z drewna, baszty, dach spłonęło a w kaplicy stała się rzecz dziwna. Płonące chemikalia i płomienie nie zniszczyły elementów nośnych budowli za to powstała tak wysoka temperatura, że cegły zaczęły się topić.

   Ratusz i kamienica Orsettich to najbardziej charakterystyczny zabytki w Jarosławiu. Pierwsza informacja o jarosławskim ratuszu pochodzi z XV wieku. Budynek całkowicie spłoną w 1600 roku zapewne drewniany, następnie został odbudowany jako murowany. Po przejęciu przez Austriaków w 1782 roku przerobiono ratusz na warsztat wyburzając dwa piętra. Dopiero 1850 roku przystąpiono do jego odbudowy nadając mu charakter neogotyku a pod koniec XIX wieku dobudowano rozebrane piętra oraz górną część wieży.

Na wieży ratuszowej znajduje się zegar pochodzący z 1896 roku, wykonany w Wiedniu, wykonany w pracowni Richarda Liebinga aby do niego się dostać należy pokonać 118 schodów.

Jarosław ma bogatą historię i wiele ciekawych miejsc, które warto odkryć osobiście.