Montaż Klimatyzacja Lubaczów | Twoja Klimatyzacja Lubaczów 

Fachowy Montaż Wentylacji | Klimatyzacja Lubaczów

Montaż Klimatyzacji w Lubaczowie, zapewniamy szybki i sprawny montaż klimatyzacji na terenie całego Lubaczowa. Zapraszamy do kontaktu.Jednostki zewnętrzne klimatyzacji, zamontowanej gdzieś na dachu budynku mieszczącego się w LubaczówMontaż Klimatyzacji Lubaczów

Firma Inventor oferuje kompleksowe rozwiązania dla domów, biur, sklepów oraz przemysłu na terenie całego Lubaczowa w zakresie montażu klimatyzacji i wentylacji. Mamy szerokie doświadczenie w realizacji inwestycji dla klienta indywidualnego oraz biznesu w przemyśle i handlu.

Zapewniamy szybki i fachowy montaż klimatyzacji na terenie całego Lubaczowa i okolic. Nasz zespół składa się z fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Mają Państwo pewność, że zamontowana klimatyzacja będzie służyć na długie lata. 

Realizujemy inwestycje zakresu wentylacji, chłodnictwa i filtrowentylacji, w tym rekuperacji dla domów jednorodzinnych.

 

 

 

 

Inventor to jakość – Twoja klimatyzacja Lubaczów

Montaż instalacji wentylacyjnej, inwestycja mieści się niedaleko Lubaczowa Widoczne instalacje wentylacyjne, kanały na dachu budynku w Lubaczowie w tym jednostki zewnętrzne klimatyzacji.

 • Jakość montażu klimatyzacji jest dla nas priorytetem,

 • Szybki i sprawny montaż,

 • Urządzenie jest dobrane do Państwa potrzeb i warunków zabudowy,

 • Montaż klimatyzacji wykonują profesjonaliści z uprawnieniami,

 • Doradzamy na każdym etapie inwestycji,

 • Gwarancja producenta, dzięki fachowemu montażowi

 • Profesjonalny serwis.

 

 

Dobra inwestycja – klimatyzacja LubaczówOcena klimatyzacji na pięć gwiazdek w Lubaczowie

 • System filtrów pozwala na pozbycie się nadmiaru kurzu,

 • Zwiększa bezpieczeństwo bliskich - upały są niebezpieczne dla osób starszych i z chorobami serca,

 • Umożliwia monitorowanie parametrów - wilgoci i temperatury

 • Funkcja jonizacji daje odświerza powietrze i eliminuje drobnoustroje,

 • Sprawdza się jako ogrzewanie w okresach przejściowych, jest efektywniejsze od typowych grzejników elektrycznych,

 • Pozwala pozbyć się nadmiaru wilgoci z powietrza.

 

Kanały wentylacyjnie zamontowane pod sufitem w hali gdzieś w LubaczowieWentylacja mechaniczna dla twojego domu, biznesu i przemysłu - wentylacja i rekuperacja

Systemy wentylacji mechanicznej są obecnie szeroko wykorzystywane większości budynków komercyjnych, typu hotele, galerie czy hale przemysłowe.

W budynkach mieszkalnych jest to instalacja pierwszego wyboru, jeśli myślimy o budynku energooszczędnym czy domu pasywnym. Instalacja z odzyskiem ciepła znana jest pod nazwą rekuperacja, której skuteczność w odzysku ciepła sięga 30 - 50 %.

Realizujemy inwestycje od rozbudowanych systemów wentylacyjnych opartych o duże centrale wentylacyjne po systemy rekuperacji dla domów mieszkalnych. Z powodzeniem realizujemy, szereg inwestycji zakresu instalacji wentyllacyjnych.

 

Dobieramyklimatyzacja lubaczów, montaż klimatyzacji lubaczów 

według twoich potrzeb lub projektu inwestycji

Montujemy
masz pewność jakości wykonania instalacji

Serwisujemy
urządzenia odpowiedzialne za prawidłowe działanie klimatyzacji

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU NA WIĘCEJ PYTAŃ ODPOWIEMY TELEFONICZNIE LUB MAILOWO.

Inventor - Twoja klimatyzacja Lubaczów

Facebook FHU Inventor

Zapewniamy montaż klimatyzacji na terenie Lubaczowa i okolic:

Antoniki, Bałaje, Basznia Dolna, Basznia Górna, Borowa Góra, Budomierz, Dąbków, Dąbrowa, Hurcze, Karolówka, Krowica Hołodowska, Krowica Lasowa, Krowica Sama, Lisie Jamy, Młodów, Mokrzyca, Opaka, Piastowo, Podlesie, Szczutków, Tymce, Wólka Krowicka, Załuże.


 


 


 


 


 

Lubaczów

Herb Lubaczowa złote L na czerwonej tarczyLubaczów mieści się w województwie podkarpacki, kilkanaście kilometrów od granicy z Ukrainą. Liczy sobie 12 tysięcy mieszkańców, położone jest w pobliżu roztoczańskiego parku krajobrazowego i Puszczy Solskiej. Pierwsze pisemne wzmianki o jego istnieniu pochodzą z 1214 roku a prawa miejskie Lubaczów uzyskał w 1376 roku. Początkowo miasto nazywało się Lubacew lub Ljubacew. Pierwsi osadnicy żydowscy zaczęli osiedlać się w 1498 roku. W okresie 1772-1918 roku znajdowało się pod zaborem austriackim a w 1918 roku walczono z Ukraińcami, którzy chcieli przyłączyć te ziemie do Ukrainy. Lubaczów jest pełen zabytków, na ulicy rynkowej 26 możemy dostrzec dwukondygnacyjny budynek ratusza z wieżą zegarową z 1889 roku. W pobliżu, na rynku stoi Pomnik Lubacza – rycerza w zbroi. Na ulicy Kościuszki 22 stoi kościół neoromański św. Stanisława Biskupa wybudowany w latach 1898-1899. Na tej samej ulicy znajduje się cmentarz żydowski, powstały w połowie XIX wieku.

Co roku w czerwcu w mieście odbywają się Dni Lubaczowa oraz Festiwal Dziedzictwa Kresów.