Montaż Klimatyzacji Krosno | Twoja Klimatyzacja Krosno 

Fachowy Montaż klimatyzatorów | Klimatyzacja Krosno.

montaż klimatyzacji w Krośnie i okolicach.

Montaż Klimatyzacji Krosno

     Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w montażu klimatyzacji i instalacji wentylacyjnych na terenie Krosna i okolic.

Korzystając z naszych usług, klienci zyskują pewność, że klimatyzacja jest zamontowana zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami polskimi oraz europejskimi.

Profesjonalny montaż stanowi kluczowy wymóg, aby uzyskać gwarancję producenta. Po zakończeniu montażu oferujemy instruktaż użytkowania sprzętu oraz zapewniamy kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

W trosce o naszych klientów stosujemy tylko podzespoły od sprawdzonych producentów, takich jak LG, Panasonic, Midea, Hisense  etc. Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi w zakresie doboru oraz montażu klimatyzatorów, aby zapewnić naszym klientom optymalny komfort klimatyczny.

 

 

Powody, dla których warto zamontować klimatyzator

Klient trzyma przed sobą symbol znaku zapytania. Czy zdecydować się na klimatyzację.Obsługa klimatyzacji przy pomocy pilota w mieszkaniu w Krośnie.Komfort jaki zapewnia nam klimatyzacja w pracy czy w domu. Nie jest tylko kwestią dobrego samopoczucia, ale zdrowia.Upały są niebezpieczne dla osób starszych lub chorobami kardiologicznymi.

Obecna klimatyzacja Krosno ma wiele czujników pozwalających na monitorowanie parametrów powietrza jak wilgoć, czy nawet jego zanieczyszczenia.

W okresach przejściowych jesienią lub wczesną zimą potrafi z powodzeniem dogrzewać pomieszczenia w kilka minut.

Klimatyzatory z funkcją jonizacji sprawia, że powietrze jest odczuwane jako bardziej świeże, przy czym zabijane są także szkodliwe drobnoustroje. 

Dbamy o to, aby montaż klimatyzacji był  szybki i sprawny. Skorzystaj z naszych usług już teraz i ciesz się idealnym komfortem klimatycznym w swoim domu lub biurze!

 

Dlaczego warto Nas wybrać ?

 

 

Zdjęcie oprawy w trakcie montażu klimatyzacji w Krośnie, zdjęcie kciuka do góry.Instalator w tarakcie montażu klimatyzacji, dokładnie jednostki zewnętrznej na fasadzie budynku w Krośnie.

 

  • Montaż klimatyzacji przez doświadczonych fachowców, gwarantujący precyzyjność i niezawodność systemu.
  • Szybka wycena i ekspresowy montaż klimatyzacji na terenie Krosna i okolic, również Brzozowa.
  • Wykorzystujemy sprawdzone produkty od producentów takich jak LG, Panasonic, Hisense i inni, co gwarantuje trwałość i wydajność systemu.
  • Masz pewność uzyskania gwarancji producenta, co daje Ci spokój i ochronę inwestycji.
  • Nasze instalacje spełniają normy zarówno polskie, jak i europejskie, zapewniając bezpieczeństwo i zgodność z przepisami.
  • Profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, zapewniający kompleksową opiekę nad Twoją klimatyzacją.

 

 

 

 

 

Dobieramy
według twoich potrzeb lub projektu inwestycji

Montujemy
masz pewność jakości wykonania instalacji

Serwisujemy
urządzenia odpowiedzialne za prawidłowe działanie klimatyzacji

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU NA WIĘCEJ PYTAŃ ODPOWIEMY TELEFONICZNIE LUB MAILOWO

Inventor - Twoja klimatyzacja Krosno

Facebook FHU Inventor

 

 

 

 

 

Montaż klimatyzacji oferujemy na terenie całego Krosna i okolic.

Chorkówka, Dukla, Kroczyna, Jedlicze, Rymanów Miejsce Piastowe, Wojaszówka

Pozą montażem klimatyzacji w Krośnie oferujemy montaż rekuperacji, wentylacji, filtrowentylacji, instalacji chłodniczych.

 

 

FHU INVENTOR KROSNO

Jesteśmy tutaj, aby pomóc we wszystkich szczegółach dotyczących zakupu i instalacji klimatyzatora w Twoim domu lub biznesie. Zapraszamy do współpracy.

+48 606 421 997 [email protected] +48 796 137 402 [email protected]
38-400 Krosno Województwo podkarpackie

Zobacz nas na Facebooku

 

 

 

 

 

 

Miasto które warto poznać

Herb krosna, składa się z lwa oraz pół orła (białego), zwróconych do siebie tyłem.    Krosno posiada bogatą przeszłość. Przed wiekami było bowiem ważnym centrum artystycznym jak i znaczącym ośrodkiem życia gospodarczego. Prawa miejskie uzyskało koło 1348 roku, w latach późniejszych uzyskało w 1366 roku tytuł Królestwa Wolnego Miasta Krosna i własny herb księstwa brzesko-kujawskiego, przedstawiający pół orła i pół lwa.
Na wyjątkowość miasta wskazuje określenie mianem Parva Cracovia „mały Kraków” to dzięki historii i za sprawą pięknego Rynku Starego Miasta wraz z kamienicami i arkadowymi podcieniami.
    Na rynku można zachwycać się wieloma zabytkami. Warto zwrócić uwagę na Kamienicę Wójtowską, która zachwyca wspaniałym renesansowym portalem wraz z zdobieniami. Zabytkowa studnia na ryku w 2019 doczekała się niezwykłej makiety Krosna przedstawiająca krosno od czasów średniowiecza po czasy współczesne.
    Będąc w Krośnie nie można zapomnieć o hucie szkła, to dzięki niej Krosno jest kojarzone i nazwane Miastem Szkła. W mieście można zobaczyć mnóstwo szklanych symboli w postaci kwiatów, konstrukcji na rondach, fontannach. Historia hutnictwa szkła w Krośnie sięga 1923 roku, wtedy to rozpoczęła się budowa pierwszej huty szkła. Zapoczątkowało to dynamiczny rozwój miasta, powstawanie industrialnych budynków, napływ ludności. Do Krosna ściągały całe rodziny, które dostrzegały potencjał na rozwój i tak huta stała się częścią życia dla wielu mieszkańców.
Nie być w Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie to jak nie być w Krośnie. Nie tylko poznamy historie, ale też mamy sposobność podziwiać piękne eksponaty możemy doświadczyć sztuki tworzenia szkła.