Montaż Klimatyzacji Krosno | Twoja Klimatyzacja Krosno 

Klimatyzacja Krosno

Klimatyzator splint na ścianie.

Montaż Klimatyzacji Krosno - Inventor

     Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w montażu klimatyzacji i instalacji wentylacyjnych. Korzystając z naszych usług, klienci zyskują pewność że klimatyzacja zamontowana jest zgodnie obowiązującymi normami i przepisami polskimi oraz europejskimi. Montaż spełnia wymogi odnośnie uzyskania gwarancji producenta. Zapewniamy instruktaż użytkowania sprzętu oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. W trosce o naszych Klientów montujemy klimatyzacje, instalacje na podzespołach sprawdzonych producentów LG, Panasonic, MDV, Midea, Hisense i innych. Prowadzimy kompleksowe usługi w zakresie doboru oraz montażu klimatyzatorów.

Powody, dla których warto zamontować klimatyzator

    Komfort jaki zapewnia nam klimatyzacja w pracy czy w domu. Nie jest tylko kwestią dobrego samopoczucia ale zdrowia. Upały są niebezpieczne dla osób starszych lub chorobami kardiologicznymi. Obecna klimatyzacja Krosno ma wiele czujników pozwalających na monitorowanie parametrów powietrza jak wilgoć, czy nawet jego zanieczyszczenia. W okresach przejściowych, jesienią lub wczesną zimą potrafi z powodzeniem dogrzewać pomieszczenia w kilka minut. Klimatyzatory z funkcją jonizacji sprawia że powietrze jest odczuwane jako bardziej świeże, przy czym zabijane są także szkodliwe drobnoustroje. Dbamy o to aby montaż klimatyzacji Krosno był  szybki i sprawny. Zachecamy do sprawdzenia naszego portfolio, jedna z naszych realizacji znajduje się na ulicy Legionów 17 na dachu Galerii Krosno. 

 

Dlaczego warto Nas wybrać ?

  • Montaż klimatyzatyzacji przez fachowców,
  • Szybka wycena i montaż klimatyzacji,
  • Sprzęt sprawdzonych producentów, LG, Panasonic, Hisense i innych,
  • Pewność uzyskania gwarancji producenta,
  • Klimatyzacja Krosno , spełnia normy polskie i europejskie,
  • Profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

 

klimatyzacja krosno, montaż klimatyzacji krosno,

Dobieramy
według twoich potrzeb lub projektu inwestycji

Montujemy
masz pewność jakości wykonania instalacji

Serwisujemy
urządzenia odpowiedzialne za prawidłowe działanie klimatyzacji

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU NA WIĘCEJ PYTAŃ ODPOWIEMY TELEFONICZNIE LUB MAILOWO.

Inventor - Twoja klimatyzacja Krosno

Facebook FHU Inventor

 

 

 

 

Montaż klimatyzacji oferujemy na terenie całego Krosna i okolic.

Chorkówka, Dukla, Kroczyna, Jedlicze, Rymanów Miejsce Piastowe, Wojaszówka

Pozą montażem klimatyzacji w Krośnie oferujemy montaż rekuperacji, wentylacji, filtrowentylacji, instalacji chłodniczych.

 

 

 

 

Miasto które warto poznać

Herb krosna, składa się z lwa oraz pół orła (białego), zwróconych do siebie tyłem.    Krosno posiada bogatą przeszłość. Przed wiekami było bowiem ważnym centrum artystycznym jak i znaczącym ośrodkiem życia gospodarczego. Prawa miejskie uzyskało koło 1348 roku, w latach późniejszych uzyskało w 1366 roku tytuł Królestwa Wolnego Miasta Krosna i własny herb księstwa brzesko-kujawskiego, przedstawiający pół orła i pół lwa.
Na wyjątkowość miasta wskazuje określenie mianem Parva Cracovia „mały Kraków” to dzięki historii i za sprawą pięknego Rynku Starego Miasta wraz z kamienicami i arkadowymi podcieniami.
    Na rynku można zachwycać się wieloma zabytkami. Warto zwrócić uwagę na Kamienicę Wójtowską, która zachwyca wspaniałym renesansowym portalem wraz z zdobieniami. Zabytkowa studnia na ryku w 2019 doczekała się niezwykłej makiety Krosna przedstawiająca krosno od czasów średniowiecza po czasy współczesne.
    Będąc w Krośnie nie można zapomnieć o hucie szkła, to dzięki niej Krosno jest kojarzone i nazwane Miastem Szkła. W mieście można zobaczyć mnóstwo szklanych symboli w postaci kwiatów, konstrukcji na rondach, fontannach. Historia hutnictwa szkła w Krośnie sięga 1923 roku, wtedy to rozpoczęła się budowa pierwszej huty szkła. Zapoczątkowało to dynamiczny rozwój miasta, powstawanie industrialnych budynków, napływ ludności. Do Krosna ściągały całe rodziny, które dostrzegały potencjał na rozwój i tak huta stała się częścią życia dla wielu mieszkańców.
Nie być w Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie to jak nie być w Krośnie. Nie tylko poznamy historie, ale też mamy sposobność podziwiać piękne eksponaty możemy doświadczyć sztuki tworzenia szkła.