Fachowy Montaż Klimatyzacji - Klimatyzacja Rzeszów 

Klimatyzacja Rzeszów - Fachowy Montaż i Serwis

Montaż Klimatyzacji RzeszówMontaż Klimatyzacji Rzeszów - zapewniamy kompleksowe usługi: projekt, montaż i serwis
Inventor Twoja klimatyzacja Rzeszów
.

Jesteśmy firmą zajmującą się montażem klimatyzacji i wentylacji mechanicznej na terenie całego Rzeszowa i okolic. Zapewniamy fachowy montaż klimatyzacji. Posiadamy wieloletnie doświadczeniu na rynku lokalnym. Zwracamy dużą wagę do jakości wykonania i zastosowanych komponentów. Dobieramy klimatyzator zgodnie Państwa warunkami i potrzebami. 

Z powodzeniem zrealizowaliśmy szereg inwestycji w zakresach klimatyzacji i wentylacji budynków wielokubaturowych typu biurowce, hotele oraz budynków przemysłowych, hal produkcyjnych czy galerii handlowych. 

Działamy kompleksowo od projektu po realizację, doradzamy na każdym etapie realizacji inwestycji. Wracamy do naszych realizacji jako firma serwisowa, co gwarantuje długie i niezawodne użytkowanie instalacji.

 

 

 

Dlaczego warto Nas wybrać ?

Klimatyzacja podsufitowa, zbliżeni. Hala w Rzeszowie.Pilot do klimatyzacji Rzeszów, skierowany w stronę klimatyzatora. Na kolimatorze widnieje wyświetlacz pokazuję cyfrę 3.

 

 • Bezawaryjność, w trosce o naszych klientów montujemy klimatyzację opartą o sprawdzone podzespoły, markowych  producentów LG, Panasonic, MDV, Midea, Hisense i innych,

 • Odpowieni klimatyzator, dobieramy sprzęt, by spełniał Państwa potrzeby i oczekiwania co przekłada się na komfort  i ekonomiczne użytkowanie,

 • Pewność uzyskania gwarancji producenta, montaż klimatyzacji przez fachowców z uprawnieniami jest wymogiem otrzymania gwarancji producenta,

 • Fachowy serwis, gwarancyjny, jak i pogwarancyjny,

 • Szybka wycena i montaż klimatyzacji.

 

 

 

 

Klimatyzacja w Rzeszowie zamontowana na ścianie, klimatyzator typu split.

Powody, dlaczego warto zamontować klimatyzację ? - korzyści z montażu.

 • Komfort w upalne dni i spokojny sen wieczorem,

 • Praca w domu, klimatyzacja podwyższa wydajność i komfort pracy,

 • Zdrowie, osoby starsze lub chorobami kardiologicznymi nie są narażone na niebezpieczeństwo udarów,

 • Oczyszczanie powietrza, dzięki nowoczesnym filtrom pozbędziemy się nieprzyjemnych zapachów, roztoczy lub zarodków grzybów,

 • Ogrzewanie, w okresach przejściowych i zimowych może stanowić dodatkowe źródło ciepła,

 • Możliwość monitorowania parametrów powietrza,

 • Jonizacja powietrza daje odczucie świeżości, zabija drobnoustroje.

 

 

Zbliżenie na element klimatyzacji, jednostki zewnętrznej podczas montażu Rzeszów.Konsultacja projektu podczas montażu klimatyzacji, inwestycja Rzeszów.

Dobieramy
według twoich potrzeb lub projektu inwestycji

Montujemy
masz pewność jakości wykonania instalacji

Serwisujemy
urządzenia odpowiedzialne za prawidłowe działanie klimatyzacji

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU NA WIĘCEJ PYTAŃ ODPOWIEMY TELEFONICZNIE LUB MAILOWO.

Inventor - Twoja klimatyzacja Rzeszów

Facebook FHU Inventor

 

 

 

 

klimatyzacja rzeszów, montaż klimatyzacji rzeszów

Montujemy klimatyzacje w Rzeszowie i w okolicach:

Baranówka, Biała, Dąbrowskiego, Drabinianka, Franciszka Kotuli, Generała Andersa, Grota Roweckiego, Kmity, Krakowska PD., Króla St. Augusta, Mieszka I, Nowe Miasto, Paderewskiego, Piastów, Pobitno, Przybyszówka, Słocina, Staromieście, Staroniwa, Śródmieście południe, Śródmieście północ, Tysiąclecia, Wilkowyja, Zalesie, Załęże, Zwięczyca.

oraz:

Biała, Budziwój, Bzianka, , Matysówka, Miłocin, Pogwizdów Nowy, Przybyszówka Słocina, Załęże

Firma Inventor to coś więcj niż montaż klimatyzacji Rzeszów, oferujemy:

 • montaż rekuperacji,
 • klimatyzacji przemysłowej,
 • filtrowentylacji,
 • instalacji chłodniczej,
 • w tym wentylacja mechaniczna.

 

 

 

 

FHU INVENTOR RZESZÓW

Jesteśmy tutaj, aby pomóc we wszystkich szczegółach dotyczących zakupu i instalacji klimatyzatora w Twoim domu lub biznesie. Zapraszamy do współpracy.

+48 606 421 997 wojciech.moczarny@fhuinventor.pl +48 796 137 402 lukasz.daszke@fhuinventor.pl
35-001 Rzeszów Województwo podkarpackie

Zobacz nas na Facebooku

Skontaktuj się

 

 

 

 

Rzeszów, Nasze Miasto !

Herb miasta Rzeszowa. Biały krzyż kawalerski na niebieskim tle.     Rzeszów położony jest w południowo-wschodniej części Polski. Założony jako miasto prywatne - szlacheckie. Jego lokacja miała miejsce w 1353 roku. Prawa miejskie uzyskało w 1354 roku z nadania Kazimierza Wielkiego. W podzięce mieszkańcom miasta za poświęcenie podczas bitwy pod Wiedniem w 1683 roku Rzeszów odwiedził Król Jan III Sobieski. Obecnie Rzeszów jest stolicą utworzonego w 1999 roku województwa podkarpackiego, liczy około 197 tysięcy mieszkańców.

 

 

Rzeszowski Rynek

Rynek liczy sobie ponad sześćset pięćdziesiąt lat, pomimo takiego wieku zabudowa jest z połowy XIX wieku. Jednak to co najciekawsze jest ukryte. Jak Podziemna Trasa Turystyczna w blisko czterystumetrowym ciągu. Tak jak w Jarosławcu piwnice wydrążono w lessowej skale. Komory pochodzą z XIV wieku. Ponoć w latach sześćdziesiątych, piwnice były tak złym stanie, że ławki wraz z siedzącymi ludźmi potrafiły się zapaść pod ziemie.

Ratusz

Podobno został wybudowany przed końcem XVI wieku. Dzisiejsza fasada jest wynikiem gruntownej przebudowy w latach 1897 – 98 łącząc styl neogotycki i neorenesansowy. O każdej pełnej godzinie rozbrzmiewa z niego hejnał miasta skomponowany przez Tomasza Stańkę. Niegdyś z wieży ratusza dzwon ogłaszał początek i koniec handlu na rynku.

Muzeum Dobranocek

Niecodzienne muzeum pozwala na odbycie sentymentalnej podróży w czasy dzieciństwa. Można zobaczyć niecodzienną kolekcję oryginalnych lalek z dobranocek. Kukieły Jacka i Agatki Misia Uszatka i wiele innych. W muzeum można zobaczyć animacje Reksia, Bolka i Lolka cały przekrój bohaterów wieczorynek.

Dawny Zamek Bastionowy i Letni Pałac rodu Lubomirskich

Zamek znajduje się na końcu ulicy 3-Maja, w minionych wiekach zamek miał odpierać najazdy Tatarów, do dzisiaj budowla zachowała fortyfikację w tym obszerną fosę. Pochodzi z XVII wieku, był wielokrotnie przebudowywany i odbudowywany. Współcześnie kompleks składa się z czterech skrzydeł i czworobocznym dziedzińcem. Obecnie mieści sąd okręgowy a wcześniej areszt. W czasach Galicji urząd cyrkularny.

Naprzeciwko zamku mieści się Letni Pałac Lubomirskich, budynek kompletnie odbiega stylem od zamku. Wybudowany w kształcie litery H od imienia fundatora Hieronima Lubomirskiego. Ten uroczy barokowy pałacyk pierwotnie był siedzibą dworskiego teatru oraz miejscem rozrywek. Obecnie jest to siedziba Okręgowej Izby Lekarskiej, a na jej terenie znajduje się fontanna multimedialna.