Montaż Klimatyzacji Rzeszów | Twoja Klimatyzacja Rzeszów. 

Klimatyzacja Rzeszów

Montaż Klimatyzacji Rzeszów - Inventor

Centrala klimatyzacyjna RzeszówSzukasz klimatyzatora dla twojego domu, biura lub biznesu ?

Jesteśmy firmą zajmującą się montażem klimatyzacji i wentylacji mechanicznej na terenie całego Rzeszowa i okolic. Zapewniamy kompleskowe usługi od koncepcji, projektu po realizacje inwestycj. Posiadamy wieloletnie doświadczeniu na rynku lokalnym. Zwracamy dużą wagę do jakości wykonania i zastosowanych komponentów. Dobieramy klimatyzator zgodnie potrzebami klienta. 

Z powodzeniem zrealizowaliśmy szereg inwestycji w zakresach klimatyzacji i wentylacji budynków wielokubaturowych typu biurowce, hotele oraz budynków przemysłowych, hal produkcyjnych czy galerii handlowych. 

Działamy kompleksowo od projektu po realizację, doradzamy na każdym etapie realizacji inwestycji. Wracamy do naszych realizacji jako firma serwisowa, co gwarantuje długie i niezawodne użytkowanie instalacji.

 

Dlaczego warto Nas wybrać ?

 • Bezpieczeństwo, wybierając nasze usługi, zyskujesz pewność  jakości montażu klimatyzacji, który spełnia obowiązujące normy polskie i europejskie,

 • Bezawaryjność, w trosce o naszych klientów montujemy klimatyzację opartą o sprawdzone podzespoły, markowych  producentów LG, Panasonic, MDV, Midea, Hisense i innych,

 • Odpowieni klimatyzator, dobieramy sprzęt by spełniał Państwa potrzeby i oczekiwania, przekłada się to na komfort  i ekonomiczne użytkowania,

 • Pewność uzyskania gwarancji producenta, montaż klimatyzacji przez fachowców z uprawnieniami jest wymogiem otrzymania gwarancji producenta,

 • Fachowy serwis, gwarancyjny jak i pogwarancyjny,

 • Szybka wycena i montaż klimatyzacji.

Klimatyzator split

Powody, dlaczego warto zamontować klimatyzację ?

 • Komfort jaki daje w upalne dni i wieczory, przyjemniejszy wypoczynek,

 • Praca w domu, klimatyzacja pozwala produktywniej pracować,

 • Zdrowie, osoby starsze lub chorobami kardiologicznym są bezpieczniejsze w upalne dni

 • Oczyszczanie powietrza, dzięki nowoczesnym filtrom pozbędziemy się nieprzyjemnych zapachów, roztoczy lub zarodków grzybów,

 • Ogrzewanie, w okresach przejściowych i zimowych może stanowić dodatkowe źródło ciepła,

 • Możliwość monitorowania parametrów powietrza,

 • Jonizacja powietrza daje odczucie świeżości, zabija drobnoustroje.

 

klimatyzacja rzeszów, montaż klimatyzacji rzeszów

 

Dobieramy
według twoich potrzeb lub projektu inwestycji

Montujemy
masz pewność jakości wykonania instalacji

Serwisujemy
urządzenia odpowiedzialne za prawidłowe działanie klimatyzacji

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU NA WIĘCEJ PYTAŃ ODPOWIEMY TELEFONICZNIE LUB MAILOWO.

Inventor - Twoja klimatyzacja Rzeszów

Facebook FHU Inventor

 

 

 

Montujemy klimatyzacje w Rzeszowie i w okolicach:

Baranówka, Biała, Dąbrowskiego, Drabinianka, Franciszka Kotuli, Generała Andersa, Grota Roweckiego, Kmity, Krakowska PD., Króla St. Augusta, Mieszka I, Nowe Miasto, Paderewskiego, Piastów, Pobitno, Przybyszówka, Słocina, Staromieście, Staroniwa, Śródmieście południe, Śródmieście północ, Tysiąclecia, Wilkowyja, Zalesie, Załęże, Zwięczyca.

oraz:

Biała, Budziwój, Bzianka, , Matysówka, Miłocin, Pogwizdów Nowy, Przybyszówka Słocina, Załęże

Firma Inventor to coś więcj niż montaż klimatyzacji Rzeszów, oferujemy:

 • montaż rekuperacji,
 • klimatyzacji przemysłowej,
 • filtrowentylacji,
 • instalacji chłodniczej,
 • w tym wentylacja mechaniczna.

 

 

 

 

 

Rzeszów, Nasze Miasto !

Herb miasta Rzeszowa. Biały krzyż kawalerski na niebieskim tle.     Rzeszów położony jest w południowo-wschodniej części Polski. Założony jako miasto prywatne - szlacheckie. Jego lokacja miała miejsce w 1353 roku. Prawa miejskie uzyskało w 1354 roku z nadania Kazimierza Wielkiego. W podzięce mieszkańcom miasta za poświęcenie podczas bitwy pod Wiedniem w 1683 roku Rzeszów odwiedził Król Jan III Sobieski. Obecnie Rzeszów jest stolicą utworzonego w 1999 roku województwa podkarpackiego, liczy około 197 tysięcy mieszkańców.

 

 

Rzeszowski Rynek

Rynek liczy sobie ponad sześćset pięćdziesiąt lat, pomimo takiego wieku zabudowa jest z połowy XIX wieku. Jednak to co najciekawsze jest ukryte. Jak Podziemna Trasa Turystyczna w blisko czterystumetrowym ciągu. Tak jak w Jarosławcu piwnice wydrążono w lessowej skale. Komory pochodzą z XIV wieku. Ponoć w latach sześćdziesiątych, piwnice były tak złym stanie że ławki wraz siedzącymi ludźmi potrafiły się zapaść pod ziemie.

Ratusz

Podobno został wybudowany przez końcem XVI wieku. Dzisiejsza fasada jest wynikiem gruntownej przebudowy w latach 1897 – 98 łącząc styl neogotycki i neorenesansowy. O każdej pełnej godzinie rozbrzmiewa z niego hejnał miasta skomponowany przez Tomasza Stańkę. Niegdyś z wieży ratusza dzwon ogłaszał początek i koniec handlu na rynku.

Muzeum Dobranocek

Niecodzienne muzeum pozwala na odbycie sentymentalnej podróży w czasy dzieciństwa. Można zobaczyć niecodzienną kolekcję oryginalnych lalek z dobranocek. Kukieły Jacka i Agatki Misia Uszatka i wiele innych. W muzeum można zobaczyć animacje Reksia , Bolka i Lolka cały przekrój bohaterów wieczorynek.

Dawny Zamek Bastionowy i Letni Pałac rodu Lubomirskich

Zamek znajduje się na końcu ulicy 3-Maja, w minionych wiekach zamek miał odpierać najazdy Tatarów, do dzisiaj budowla zachowała fortyfikację w tym obszerną fosę. Pochodzi z XVII wieku, był wielokrotnie przebudowywany i odbudowywany. Współcześnie kompleks składa się z czterech skrzydeł i czworobocznym dziedzińcem. Obecnie mieści sąd okręgowy a wcześniej areszt. W czasach Galicjii urząd cyrkularny.

Naprzeciwko zamku mieści się Letni Pałac Lubomirskich w budynek kompletnie odbiega stylem od zamku. Wybudowany w kształcie litery H od imienia fundatora Hieronima Lubomirskiego. Ten uroczy barokowy pałacyk pierwotnie był siedzibą dworskiego teatru oraz miejscem rozrywek. Obecnie jest to siedziba Okręgowej Izby Lekarskiej a na jej terenie znajduje się fontanna multimedialna.