Montaż klimatyzacji Brzozów Wentylacja, klimatyzacja Brzozów 

Wentylacja i Klimatyzacja Brzozów

Fachowy montaż klimatyzacji na terenie całego Brzozowa i okolic. Na zdjęciu pracownik wykonuje serwis klimatyzacji ściennej w Brzozowie.

Inventor to firma działająca na terenie Brzozowa od 2014 roku. Specjalizujemy się w kompleksowym montażu systemów klimatyzacji i wentylacji, które zapewnią optymalne warunki komfortu zarówno w Twoim domu, biurze, jak i budynkach użyteczności publicznej. Jesteśmy specjalistami w realizacji inwestycji, które satysfakcjonują zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych, dostarczając im oczekiwaną jakość i komfort.

Dodatkowo, nasza firma specjalizuje się w rozwiązaniach z zakresu, filtrowentylacji, rekuperacji oraz powietrznych pomp ciepła. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie świadczyć usługi najwyższej jakości na terenie całego Podkarpacia, również w Sanoku, Krośnie.

Montujemy urządzenia znanych i sprawdzonych firm, takich jak Fujitsu, LG, Panasonic, Hisense, Mitsubichi etc. Dobierając sprzęt uwzględniamy Państwa potrzeby, doradzamy na każdym etapie inwestycji. Zadbaj o komfort w swoim domu lub biurze. Skontaktuj się z nami już teraz i rozpocznij proces poprawy jakości życia!

Skontaktuj się z nami już dziś!

Zadzwoń Lub Napisz!

 

Oprawa manometryczna z dwoma zegarami niebieskim i czerwonym, w tle widać jednostki zewnętrzne klimatyzatorów.

 

Inventor to mądry wybór.

 • Pewność: Kładziemy nacisk na jakość wykonanej instalacji.
 • Gwarancje producenta: Uzyskują Państwo gwarancje, które zapewniają spokój.
 • Fachowcy z uprawnieniami: Montaż klimatyzacji odbywa się przez doświadczonych specjalistów.
 • Terminowość: Wykonujemy prace z zachowaniem terminów.
 • Profesjonalny serwis: Oferujemy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
 • Eko-przyjazność: Nasze systemy są energooszczędne i przyjazne dla środowiska.
 • Konkurencyjne ceny: Oferujemy atrakcyjne warunki finansowe.

 

 

Skontaktuj się z nami już dziś!

Zadzwoń Lub Napisz!

 

 

 

Dobieramy

Odpowiednie urządzenia w zależności od wielkości pomieszczeń i potrzeb klienta

Montujemy

Wcześniej dobraną klimatyzacje

Serwisujemy

Jednostki  odpowiedzialne za prawidłowe działanie klimatyzacji

Inventor Twoja klimatyzacja Brzozów

 

Facebook FHU Inventor

 

 

Podczas montażu klimatyzacji, widać elektroniczną oprawę manometryczną podczas napełniania czynnikiem chłodniczym instalacji klimatyzacji.Widać rękę klientki, która obsługuję klimatyzację za pośrednictwem pilota pewnie gdzieś w Brzozowie. Na pilocie widać wyświetlacz pokazujący 25 stopni.Montaż Klimatyzacji Brzozów 

   Montaż klimatyzacji w domu staje się standardem ze względu na pracę zdalną i coraz wyższe temperatury w sezonie letnim. Komfort jaki daje klimatyzacja jest nieprzeceniony, pozwala wypocząć po pracy w upalne dni a wieczorem zapewnia dobry i głęboki sen. Chroni naszych bliskich, ponieważ upały zagrażają osobom starszym lub z chorobami serca.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych filtrów i możliwości jonizacji powietrza uzyskujemy czystsze powietrze, tak potrzebne alergikom. Jest dodatkowym źródłem ciepła w okresach przejściowych. Dzięki opcji osuszania, zaleca się montaż klimatyzacji w pomieszczeniach o dużej wilgotności.

Natomiast zamontowanie klimatyzacji w biurze jest nieodzownym elementem każdego biura, chłód w upalne dni pozwala zachować produktywność w pracy.

 

Wykonujemy montaż klimatyzacji każdego rodzaju, w tym:

 • Ściennych
 • Podsufitowych
 • Kasetowych
 • Kanałowych
 • Typu split
 • Multisplit

 

Instalacja wentylacyjna, widać wyrzutnie powietrza i kanały wentylacyjne spiroWentylacja Brzozów dla domu, biznesu i przemysłu.

Obecnie energooszczędność nie tylko stała się modna, ale wręcz konieczna, wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła na dobre zawitała na rynku odbiorców indywidualnych i przestała być domeną dużych budynków, hal przemysłowych czy handlowych.

Wentylacja mechaniczna jest nieodzownym elementem budynków energooszczędnych czy pasywnych. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego rodzaju filtrów instalacja wentylacyjna dba również o jakość powietrza w pomieszczeniach, dzięki czemu pozbywamy się z powietrza cząstek stałych i smogu. 

Nasza firma oferuje rozwiązania w zakresie wentylacji mechanicznej dla każdego rodzaju budynku od domów mieszkalnych, obiektów handlowych po hale przemysłowe i magazynowe. Działamy na rynku lokalnym, z sukcesami realizowaliśmy najbardziej wymagające projekty i inwestycje na Podkarpaciu.

Skontaktuj się z nami już dziś!

Zadzwoń Lub Napisz!

 

Hurtownia wentylacyjna - konkurencyjne ceny.

Nasza hurtownia posiada bogatą ofertę, w której znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz - od wentylatorów i klimatyzatorów po systemy wentylacji mechanicznej, kanały i akcesoria wentylacyjne.

Stawiamy na jakość produktów oraz konkurencyjne ceny. Kupując u nas, masz gwarancję, że otrzymasz produkty wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Zapewniamy również szybką wysyłkę, dzięki której Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w wygodnym dla Ciebie czasie.

Nasz zespół to specjaliści w dziedzinie wentylacji, którzy służą fachowym doradztwem i odpowiedzą na Twoje pytania. W naszej ofercie znajdziesz kanały wentylacyjne, akcesoria wentylacyjne i wiele innych produktów, które pomogą Ci stworzyć idealny klimat w Twoim domu lub miejscu pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą hurtowni wentylacyjnej. Oferujemy szeroki wybór produktów, które spełnią wszystkie Twoje wymagania i potrzeby.

 

Skontaktuj się z nami już dziś!

Zadzwoń Lub Napisz!

 

 

Mapa Brzozowa i okolic.

 

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU NA WIĘCEJ PYTAŃ ODPOWIEMY TELEFONICZNIE LUB MAILOWO

 

Oferujemy nasze usługi na terenie całego Brzozowa między innymi:

Górki, Grabownica Starzeńska, Humniska, Humniska-Skrzyżowanie, Przysietnica, Stara Wieś, Turze Pole, Zmiennica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Herb miasta Brzozów przedstawia w błękitnym polu ściętą głowę św. Jana Chrzciciela na złotej misieBrzozów to miasto położono w południowo-wschodniej Polsce w województwie podkarpackim. Miasto powstało w połowie XIV wieku, jak można się domyślić nazwa miasta pochodzi od lasu brzozowego. Dane z 2020 roku podają że populacja miasta Brzozów wynosi 7376 osób a powierzchnia to 11,46 km2.