Montaż klimatyzacji Brzozów Wentylacja, klimatyzacja Brzozów 

Wentylacja i Klimatyzacja Brzozów

Fachowy montaż klimatyzacji na terenie całego Brzozowa i okolic. Na zdjęciu pracownik wykonuje serwis klimatyzacji ściennej w Brzozowie.

Inventor to firma działająca na rynku od 2014 roku, specjalizujemy się w realizacji inwestycji dla klienta indywidualnego jak i biznesowego. Oferujemy usługi montażu urządzeń zakresu klimatyzacji komfortu do domu, biura oraz przemysłu.

Realizujemy inwestycje zakresu wentylacji mechanicznej, filtrowentylacji, rekuperacji oraz powietrznych pomp ciepła.

Jesteśmy firmą lokalną działającą od lat na terenie całego Podkarpacia między innymi Brzozowa.

Montujemy urządzenia znanych i renomowanych firm, takich jak Fujitsu, LG, Panasonic, MDV, Midea, Hisense, Gree, Mitsubichi, Samsung. Dobierając sprzęt uwzględniamy Państwa potrzeby, doradzamy na każdym etapie inwestycji.

 

 

 

Oprawa manometryczna z dwoma zegarami niebieskim i czerwonym, w tle widać jednostki zewnętrzne klimatyzatorów.

 

Inventor to mądry wybór.

  • Pewność, jesteśmy firmą lokalną i kładziemy nacisk na jakość wykonanej instalacji,
  • Uzyskują Państwo gwarancje producenta,
  • Montaż klimatyzacji odbywa się przez fachowców z uprawnieniami
  • Terminowość, wykonujemy prace na czas,
  • Profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

 

 

 

 

Dobieramy

Odpowiednie urządzenia w zależności od wielkości pomieszczeń i potrzeb klienta

Montujemy

Wcześniej dobraną klimatyzacje

Serwisujemy

Jednostki  odpowiedzialne za prawidłowe działanie klimatyzacji

Inventor Twoja klimatyzacja Brzozów

 

Facebook FHU Inventor

 

 

Podczas montażu klimatyzacji, widać elektroniczną oprawę manometryczną podczas napełniania czynnikiem chłodniczym instalacji klimatyzacji.Widać rękę klientki, która obsługuję klimatyzację za pośrednictwem pilota pewnie gdzieś w Brzozowie. Na pilocie widać wyświetlacz pokazujący 25 stopni.Montaż Klimatyzacji Brzozów 

   Montaż klimatyzacji w domu staje się standardem ze względu na pracę zdalną i coraz wyższe temperatury w sezonie letnim. Komfort jaki daje klimatyzacja jest nieprzeceniony, pozwala wypocząć po pracy w upalne dni a wieczorem zapewnia dobry i głęboki sen. Chroni naszych bliskich, ponieważ upały zagrażają osobom starszym lub z chorobami serca.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych filtrów i możliwości jonizacji powietrza uzyskujemy czystsze powietrze, tak potrzebne alergikom. Jest dodatkowym źródłem ciepła w okresach przejściowych. Dzięki opcji osuszania, zaleca się montaż klimatyzacji w pomieszczeniach o dużej wilgotności.

Natomiast zamontowanie klimatyzacji w biurze jest nieodzownym elementem każdego biura, chłód w upalne dni pozwala zachować produktywność w pracy.

 

 

Wykonujemy montaż klimatyzacji każdego rodzaju:

  • ściennych,
  • podsufitowych,
  • kasetowych,
  • kanałowych,
  • typu split,  multisplit.

 

Instalacja wentylacyjna, widać wyrzutnie powietrza i kanały wentylacyjne spiroWentylacja Brzozów dla domu, biznesu i przemysłu.

Obecnie energooszczędność nie tylko stała się modna, ale wręcz konieczna, wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła na dobre zawitała na rynku odbiorców indywidualnych i przestała być domeną dużych budynków, hal przemysłowych czy handlowych.

Wentylacja mechaniczna jest nieodzownym elementem budynków energooszczędnych czy pasywnych. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego rodzaju filtrów instalacja wentylacyjna dba również o jakość powietrza w pomieszczeniach, dzięki czemu pozbywamy się z powietrza cząstek stałych i smogu. 

Nasza firma oferuje rozwiązania w zakresie wentylacji mechanicznej dla każdego rodzaju budynku od domów mieszkalnych, obiektów handlowych po hale przemysłowe i magazynowe. Działamy na rynku lokalnym, z sukcesami realizowaliśmy najbardziej wymagające projekty i inwestycje na Podkarpaciu.

 

Hurtownia wentylacyjna - konkurencyjne ceny.

Nasza hurtownia posiada bogatą ofertę, w której znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz - od wentylatorów i klimatyzatorów po systemy wentylacji mechanicznej, kanały i akcesoria wentylacyjne.

Stawiamy na jakość produktów oraz konkurencyjne ceny. Kupując u nas, masz gwarancję, że otrzymasz produkty wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Zapewniamy również szybką wysyłkę, dzięki której Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w wygodnym dla Ciebie czasie.

Nasz zespół to specjaliści w dziedzinie wentylacji, którzy służą fachowym doradztwem i odpowiedzą na Twoje pytania. W naszej ofercie znajdziesz kanały wentylacyjne, akcesoria wentylacyjne i wiele innych produktów, które pomogą Ci stworzyć idealny klimat w Twoim domu lub miejscu pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą hurtowni wentylacyjnej. Oferujemy szeroki wybór produktów, które spełnią wszystkie Twoje wymagania i potrzeby.

 

 

 

 

Mapa Brzozowa i okolic.

 

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU NA WIĘCEJ PYTAŃ ODPOWIEMY TELEFONICZNIE LUB MAILOWO.

 

Oferujemy nasze usługi na terenie całego Brzozowa między innymi:

Górki, Grabownica Starzeńska, Humniska, Humniska-Skrzyżowanie, Przysietnica, Stara Wieś, Turze Pole, Zmiennica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Herb miasta Brzozów przedstawia w błękitnym polu ściętą głowę św. Jana Chrzciciela na złotej misieBrzozów to miasto położono w południowo-wschodniej Polsce w województwie podkarpackim. Miasto powstało w połowie XIV wieku, jak można się domyślić nazwa miasta pochodzi od lasu brzozowego. Dane z 2020 roku podają że populacja miasta Brzozów wynosi 7376 osób a powierzchnia to 11,46 km2.