Montaż Klimatyzacji w Sanoku | Twoja Klimatyzacja Sanok 

Klimatyzacja Sanok

Montaż Klimatyzacji Sanok - Inventor

    Oferujemy montaż klimatyzacji w Sanoku i okolic. Jesteśmy firmą działającą na rynku lokalnym od wielu lat, każdy montaż klimatyzacji jest dbały i dokładny. W zakresie naszych usług wchodzi pomoc w doborze urządzenia, jego umiejscowienia oraz montaż klimatyzacji. 
Pomożemy Państwu w dokonaniu najlepszego wyboru klimatyzacji do mieszkania, domu, biura lub biznesu, zgodnego z Państwa potrzebami i oczekiwaniami. 

klimatyzacja sanko, montaż klimatyzacji sanok

Dlaczego My ?

 • Dobre dopasowanie klimatyzatora gwarantuje komfort i ekonomiczne użytkowanie,

 • Bezawaryjność, w montażu klimatyzacji stosujemy sprawdzone urządzenia i komponenty markowych firm LG, Panasonic, Hisense, MDV i innych,

 • Pewność, jesteśmy firmą lokalną - Inventor to Twoja klimatyzacja Sanok.

 • Gwarancja producenta, klimatyzator jest zamontowany przez fachowców z uprawnieniami jest to wymóg producentów klimatyzatorów

 • Bezpieczeństwo, montujemy klimatyzcje zgodnie z normami polskimi i europejskimi,

 • Profesjonalny serwis, gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń montowanych tylko przez naszych fachowców,

 • Szybka wycena klimatyzacji do mieszkań, domu i biura.

 

Klimatyzacja do domu, czy warto ?

 • Komfort w domu, dobry wypoczynek i głęboki sen w upalne dni,

 • Bezpieczeństwo, wysokie temperatury latem są dużym zagrożeniem dla osób starszych i z chorobami kardiologicznymi,

 • Jakość powietrza, możliwość monitorowania i regulacji parametrów powietrza,

 • Opcja grzania, dodatkowe źródło ciepła w zimą i okresach przejściowych,

 • Jonizacja powietrza, daje uczucie świeżości i może eliminować drobnoustroje i wirusy,

 • Czyste powietrze, dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych i filtrów,

 • Szybko i sprawnie, dbamy o to aby montaż klimatyzacji Sanok był dla Państwa formalnością,

 • Ogrzewanie klimatyzacją jest wydajniejsze niż stosowanie grzejników elektrycznych.

 

Zachecamy do sprawdzenia naszego portfolio.

 

Dobieramy
według twoich potrzeb lub projektu inwestycji

Montujemy
masz pewność jakości wykonania instalacji

Serwisujemy
urządzenia odpowiedzialne za prawidłowe działanie klimatyzacji

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU NA WIĘCEJ PYTAŃ ODPOWIEMY TELEFONICZNIE LUB MAILOWO.

 

Inventor - Twoja klimatyzacja Sanok

Facebook FHU Inventor

 

Klimatyzator do domu

    Do domów jednorodzinnych i mieszkań polecamy klimatyzatory typu split jest to sprawdzone rozwiązanie. W zależności od modelu klimatyzator może posiadać dodatkowe funkcje jak grzanie, osuszanie, jonizacja lub oczyszczanie powietrza.

Montaż klimatyzatora split wymaga instalacji jednostki wewnętrznej oraz zewnętrznej. Pierwsza jednostka składa się z parownika, cichego wentylatora, zespołów filtrów oraz układu sterowania. Druga część jest zamontowana na elewacji obsługiwanego pomieszczenia lub ustawiona na balkonie, dachu, gruncie w zależności od panujących warunków. 

 

Klimatyzator do biura

    Przy większej ilości pomieszczeń można zastosować klimatyzator typu multisplit  jest to idealna klimatyzacja do biura. Różnice montażu są niewielkie od tradycyjnych splitów, wszystkie wewnętrzne jednostki są połączone do pojedynczej zewnętrznej jednostki. W Urzędzie Gminy Bukowsko zastosowaliśmy takie rozwiązanie przy użyciu klimatyzatorów MDV.
W pomieszczeniach wysokich, można zastosować  klimatyzator podsufitowy lub  kasetonowy. Prócz wyżej wymienionych można zastosować klimatyzatory przypodłogowe. Montuje się je w dolnych częściach ścian, w rogach pomieszczeń, we wnękach. Jest to rozwiązanie dla osób którym zależy na dyskretnym wkomponowaniu urządzenia w pomierzeniu. 

 

 

Oferujemy nasze usługi montażu klimatyzacji na terenie całego Sanoka i okolic:

Besko, Bircza, Brzozów, Bukowsko, Komańcza, Lesko, Dydnia, Tyrawa Wołoska, Zagórz, Zarszyn

 

Prócz montażu klimatyzacji w Sanoku montujemy wentylacje, rekuperacje, fliltrowentylacje i instalacje chłodznicze.

 

 

 

 

 

Sanok, Nasze miasto !

Herb miasta Sanok. Pole górne stanowi Herb Polski - białego orła w koronie na czerwonym tle. Pole po lewej Archanioła Michała. Pole po prawej węża w koronie zjadającego człowieka.

 

Miasto powstało w 1339 roku, na skrzyżowaniu szlaków handlowych  z Rusi i Węgier. Na początku swojego istnienia Sanok był miastem wielokulturowym, potwierdza wydany przywilej lokacyjny wydany dla kolonistów z Niemiec, Polaków, Węgrów oraz Rusinów na prawie magdeburskim. Sanok liczy około 37 113 mieszkańców, rozciąga się na powierzchni 38 km2. Znajduje się w południowo-wschodniej części województwa Podkarpackiego.

Miasto jako największy ośrodek w regionie bieszczadzkim, ma do zaoferowania wiele atrakcji  turystycznych.

Odwiedź rynek, spróbuj kuchni regionalnej a po drodze spotkaj wojaka Szwejka.

    Rynek w Sanoku w obecnym kształcie powstał po przebudowie miasta w 1786 roku, został wytyczony przez ówczesne władze austriackie. W burzliwym okresie II Wojny Światowej nosił nazwę Placu Adolfa Hitlera a po wojnie Rewolucji Październikowej. W obecnej chwili jest piękną wizytówką miasta.
    W trakcie spaceru po rynku można podziwiać Stary Ratusz i wiele zadbanych kamienic lub wstąpić do restauracji i skosztować kuchni podkarpackiej.
    Na ulicy 3-g Maja na ławeczce spotkamy siedzącego wojaka Szwejka trzymając w ręce fajkę. Bohater książki Jaroslava Haska –  według książki przebywał w mieście w 1915 roku.

Zobacz zamek

    Muzeum Historyczne w Sanoku – Zamek królewski, powstał w miejscu dawnego ruskiego grodu, na polecenie Bony Sforzy w roku 1523-48 zostaje przebudowany w stylu renesansowym. W miejscu dawnej wierzy, wybudowano taras widokowy z której widać piękną panoramę okolicy.  W środku zamku znajduję się wiele eksponatów sztuki cerkiewnej z XV-XIX wieku, ponad 700 ikon.

Sanok, rodzinne miasto Zdzisława Beksińskiego

    Jeden z najwybitniejszych współczesnych artystów, urodził się w 1929 roku. Po 1977 roku żył i pracował w Warszawie. Po tragicznej śmierci w 2005 w ostatniej woli przekazał na rzecz miasta  kilka tysięcy prac, wiele fotografii, rysunków, obrazów.
Muzeum Historyczne w Sanoku posiada największą kolekcję dzieł Beksińskiego.

Zobacz jak dawniej żyli ludzie

    Malowniczo położony skansen pozwala się cofnąć w czasie, poznajemy burzliwą i trudną historię regionu. Teren został podzielony na różne sektory według grup etnograficznych, które wyglądają jak małe wioski.