Montaż Klimatyzacja Leżajsk | Twoja Klimatyzacja Leżajsk 

Wentylacja Mechaniczna i Klimatyzacja Leżajsk

Gdzieś w Leżajsku, mężczyzna w niebieskiej koszuli trzyma się za kołnierzyk i próbuje go poluzować, wygląda jakby przydała mu się klimatyzacja w ten upał.Montaż Klimatyzacji Leżajsk

   Dostarczamy kompleksowe rozwiązania z zakresu klimatyzacji biur, domów i przemysłu. Prowadzimy doradztwo na każdym etapie realizacji inwestycji.

Działamy na rynku lokalnym na terenie całego Leżajska oraz okolic. Zrealizowaliśmy szereg inwestycji zakresu klimatyzacji dla domów, apartamentów, biur, przemysłu oraz wentylacji mechanicznej również rekuperacji i chłodnictwa.

Realizujemy inwestycje w  całym województwie podkarpackim.

Wybierając firmę Inventor, mają państwo pewność, że zamontowana klimatyzacja Leżajsk spełnia wymogi i normy polskie oraz europejskie.

 

 

Inventor bo warto – klimatyzacja LeżajskZadowolony klient mieszkający w Leżajsku trzyma pilot od klimatyzacji.Biała klimatyzacja split gdzieś w pokoju w Leżajsku.

 • Dbamy o jakość montażu klimatyzacji, spełnia normy polskie i europejskie,

 • Działamy na sprawdzonych i markowych podzespołach,

 • Dobieramy sprzęt do Państwa potrzeb i warunków,

 • Fachowy montaż klimatyzacji Leżajsk to gwarancja bezpieczeństwa i zadowolenia,

 • Odpowiednie dobrany klimatyzator pozwala na komfortowe i spokojne użytkowanie,

 • Gwarancja producenta, profesjonalny montaż jest wymogiem jej otrzymania,

 • Profesjonalny serwis, obsługujemy inwestycje tylko naszych klientów.

 

Czy warto - montaż klimatyzacji LeżajskKlimatyzator split w pokoju.Biały znak zapytania na żółtym tle.

 • Komfort cieplny pozwala na wypoczynek w upalne dni,

 • Czystsze powietrze, dzięki zastosowaniu nowoczesnych filtrów,

 • Bezpieczeństwo dla naszych bliskich. Upały zagrażają osobom starszym i z chorobami kardiologicznymi,

 • Monitorowanie parametrów powietrza, jego wilgoci i temperatury

 • Jonizacja powietrza eliminuje drobnoustroje i daje odczucie świeżości,

 • Efektywne ogrzewanie w okresach przejściowych,

 • Osuszanie, pozwala pozbyć się nadmiaru wilgoci z powietrza.

 

Pracownik z Leżajska trzyma filtr do wentylacji mechanicznej.Kratka wentylacyjna LeżajskWentylacja mechaniczna i rekuperacja.

Wentylacja mechaniczna jest nieodzowną częścią codzienności, chodź ukryta wykorzystywana jest na szeroką skale w handlu, hotelarstwie czy przemyśle. Dzięki wentylacji, budynki wielokubaturowe i galerie handlowe utrzymują komfortowe warunki w każdym pomieszczeniu.

Obecnie wentylacja z odzyskiem ciepła zwana rekuperacją zdobywa coraz więcej zwolenników wśród indywidualnych inwestorów. Rekuperacja stała się systemem pierwszego wyboru, jeżeli myślimy o domu pasywnym czy energooszczędny.

Firma Inventor zapewnia skuteczne i trwałe rozwiązania w zakresie wentylacji i rekuperacji dla domu,  biznesu, handlu i przemysłu.

 

 

DobieramyMapa Leżajska

według twoich potrzeb lub projektu inwestycji

Montujemy
masz pewność jakości wykonania instalacji

Serwisujemy
urządzenia odpowiedzialne za prawidłowe działanie klimatyzacji

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU NA WIĘCEJ PYTAŃ ODPOWIEMY TELEFONICZNIE LUB MAILOWO.

Inventor - Twoja klimatyzacja Leżajsk

Facebook FHU Inventor

 

Montujemy klimatyzacje na terenie całego Leżajska okolic.

Nowa Sarzyna, Grodzisko Dolne, Kuryłówka


 


 

 


 

Leżajsk

 

Herb Miasta Leżajsk

Miasto Leżajsk swoją nazwę zawdzięcza plemieniu Lędzian, nazywanymi Lenżanami, a Leżajsk mógł stanowić ich główną siedzibę. Jest jednym z najstarszych miast w Polsce. Pierwsze historyczne wzmianki o istnieniu miasta pochodzą z 1346 roku. Inna wzmianka pochodzi z 1354, Kazimierz Wielki nadał Janowi Pakosławowi z Strożyska miasto Rzeszów z okolicą w tym wieś Leżajsk.

Przed II wojną światową Leżajsk zamieszkiwała duża społeczność żydowska licząca prawie 1900 osób. Leżajsk zamieszkiwał jeden z najwybitniejszych przedstawicieli chasydyzmu Elimelech Weissblum. W rocznice jego śmierci do Leżajska zjeżdża wielu pielgrzymów, by pomodlić się przy jego grobie.

 

Prócz bogatej historii Leżajsk ma do zaoferowania zabytki, które warto zobaczyć. Leżajsk najczęściej kojarzy się z marką piwa warzonym leżajskim browarze, ale miasto ma do zaoferowania znacznie więcej niż smaczne piwo. Warto zobaczyć klasztor ojców Bernardynów wraz z przylegającą do niej Bazyliki pw. Najświętszej Maryi Panny. W środku dostrzeżemy przepiękny ołtarz w stylu barokowym oraz organy składające z trzech instrumentów. Co roku odbywa się Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej.