Wentylacja Krosno. Montaż wentylacji mechanicznej. 

Wentylacja Krosno

Wentylacja Krosno, montaż wentylacji na dachu Galerii KrosnoFirma Inventor oferuje sprawdzone i niezawodne rozwiązania w zakresie montażu systemów wentylacyjnych o różnym przeznaczeniu. Zrealizowaliśmy z powodzeniem wiele udanych inwestycji dla biznesu i przemysłu. Nasi klienci chętnie decydują się na ponowną współpracę z naszą firmą. Wracamy do nich jako firma serwisująca, wykonująca okresowe przeglądy. Przykładamy dużą wagę do jakości wykonanych instalacji jak i zastosowanych komponentów. Solidność i rzetelność to podstawy którymi się kierujemy.

Montaż wentylacji Krosno

Oferujemy kompleksowe usługi montażu instalacji wentylacyjnych na terenie całego Krosna i okolic. Działamy na rynku lokalnym od wielu lat, współpracujemy z wieloma firmami z branży oraz dostawcami. Podchodzimy do klienta indywidualnie od etapu koncepcji, projektu i wykonawstwa, doradzamy na każdym etapie inwestycji. Mogą się Państwo zapoznać z jedną z inwestycji zrealizowanych w Krośnie, jest to Kompleks Handlowo-Usługowy Galeria Krosno.

Firma Inventor to pewny partner w biznesie.

  • Działamy w zgodzie z potrzebami i możliwościami inwestycyjnymi klienta,

  • Pewność, dbamy o jakość wykonania instalacji i zastosowanych części,

  • Zapewniamy pomoc na każdym etapie współpracy, po opiekę serwisową.

 

Hurtownia wentylacyjna – u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz!

Zapraszamy do naszej hurtowni wentylacyjnej, gdzie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby Twój system wentylacyjny działał bez zarzutu. Jesteśmy profesjonalną hurtownią wentylacyjną, oferującą szeroki wybór rur, kształtek, kratek wentylacyjnych, wentylatorów i wielu innych produktów, które pochodzą od sprawdzonych producentów.

Nasz sklep wentylacyjny online to najlepsze miejsce, aby znaleźć wysokiej jakości produkty w konkurencyjnych cenach. Oferujemy również fachowe doradztwo techniczne, dzięki któremu możesz mieć pewność, że wybierasz produkty spełniające Twoje wymagania.

Nie czekaj dłużej i odwiedź naszą hurtownię wentylacyjną już dziś. Znajdziesz u nas produkty najwyższej jakości, które zapewnią skuteczną wentylację i klimatyzację w Twoim domu lub firmie.

 

Firma Inventor to coś więcej niż wentylacja Krosno mechaniczna, oferujemy również.

 

Rekuperacja, wentylacja do Twojego domu.

Współczesne budownictwo stawia duży nacisk na energooszczędność, tym bardziej że koszty źródeł energii sukcesywnie i stale rosną. Rekuperacja dla domu powinna być brana jako pierwszy system który pozwoli ograniczyć koszty obsługi budynku mieszkalnego. Sprawność systemu opisuje się w granicach od 30 % do 50 %. Rekuperacja jest instalacją wentylacyjną z odzyskiem ciepła, stosowany w domach pasywnych i energooszczędnych. Prócz obniżenia kosztów za ogrzewanie, posiada wiele korzyści płynące dla osób z alergiami. Dokładnie Co to jest rekuperacja ? i jakie korzyści z niej płyną zapraszamy do artykułu lub kontaktu telefonicznego lub email.

Klimatyzator split

Klimatyzacja do biura.

Najbardziej popularne klimatyzatory do biura to jednostki ścienne typu split. Doskonale spełniają swoja funkcję w małych jak i średnich budynkach posiadają szerokie spektrum funkcjonalności. Od filtracji powietrza po jonizację i ogrzewanie. Doskonale sprawdzają się jako dodatkowe źródło ciepła.

Klimatyzacja serwerowni i pomieszczeń technicznych.

Pomieszczenia techniczne specjalnego przeznaczenia, takie jak serwerownie wymagają odpowiedniego chłodzenia przez cały rok. Urządzeniom przeznaczonym do typu pomieszczeń, stawia się wysokie wymagania odnośnie sprawności i niezawodności. W przypadku małych serwerowni dość często stosuje się klimatyzatory typu split. Dostarczamy szerokie spektrum rozwiązań dla każdego rodzaju pomieszczeń z zakresu instalacji HVAC, zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU NA WIĘCEJ PYTAŃ ODPOWIEMY TELEFONICZNIE LUB MAILOWO

Inventor - Twoja wentylacja Krosno

Facebook FHU Inventor

 

Działamy na terenie całego Krosna i okolic:

Chorkówka, Dukla, Kroczyna, Jedlicze, Rymanów Miejsce Piastowe, Wojaszówka