Wentylacja Dębica. Montaż wentylacji mechanicznej. 

Wentylacja Dębica

Wentylacja Dębica, montaż wentylacji w Dębicy.Oferujemy kompleksowe usługi w zakresach takich jak wentylacja i klimatyzacja. Nasze usługi obejmują dobór sprzętu, projekt, realizacje i serwis dla klientów biznesowych oraz indywidualnych.  Zamujemy się realizacją inwestycji od koncepcji, projektu, doradztwa po realizacje do wszystkich rodzajów obiektów od budynków mieszkalnych, hoteli, apartamentowców po hale, magazyny, galerie etc. Posiadamy szerokie doświadczenie w zakresie wentylacji mechanicznej i klimatyzacji, dbamy o jakość wykonych instalacji, jak również zastosowanych komponetów. Do naszych realizacji wracamy jako firma serwisowa w zakresie przeglądów, co gwarantuje to długie i bezawaryjne użytkowania.

 

Montaż wentylacji przez firmę Inventor to gwarancja jakości.

  • Profesjonalizm - oferujemy pełne wsparcie na etapie koncepcji, konsultacji po realizację i serwis,

  • Bezawaryjność - przykładamy dużą wagę do jakości i stosujemy sprawdzonych komponentów,

  • Pewność - wracamy do realizacji jako firma serwisowa, 

 

Dzielimy się doświadczeniem

Z powodzeniem zrealizowaliśmy wiele inwestycji w zakresie wentylacji mechanicznej i klimatyzacji dla różnego rodzaju obiektów od budynków użyteczności publicznej, obiektów wielokubaturowych jak hotele lub apartamentowce po hale przemysłowe, handlowe i produkcyjne w tym filtrowentylacja, odciągi etc. Specjalizujemy się w tworzeniu odpowiednich warnuków dla każdego rodzaju pomieszczeń od chłodzenia serwerowni, lini produkcyjnych po klimatyzację komfortu i wentylację.

 

Firma Inventor to coś więcęj niż wentylacja Dębica mechaniczna, oferujemy również.

 

Klimatyzatory do serwerowni i pomieszczeń technicznych.

Klimatyzacja do serwerowni  i pomieszczeń technicznych powinna gwarantować niezawodność pracy przez cały rok, bez względu na temperatury zewnętrzne. W tym możliwości pracy naprzemiennej i opcję zdalnej kontroli klimatyzatora. Tradycyjne urządzenie dostępne na rynku pracują w zakresie temperatur od 16 °C do 30 °C, posiadają uproszczony model sterowania. Dlatego urządzeniom przeznaczonym do serwerowni stawia się podwyższone wymagania, oczekuje się od nich pracy w trudnych warunkach. Wyjątkiem stanowią małe serwerownie i pomieszczenia techniczne w których najczęściej stosuje się klimatyzatory typu split, wyjątkiem są duże serwerownie, data center, gdzie moc chłodnicza jest znacznie wyższa.

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU NA WIĘCEJ PYTAŃ ODPOWIEMY TELEFONICZNIE LUB MAILOWO

Inventor - Twoja wentylacja Dębica

Facebook FHU Inventor

Działamy na terenie całej Dębicy i okolic:

Brzostek, Czarna, Jodłowa, Pilzno, Żyraków