Wentylacja Mielec, montaż wentylacji mechanicznej. 

Wentylacja Mielec

Wentylacja Mielec na dachu obiektu.Montaż wentylacji mechanicznej jest niezbędnym systemem, dla każdego nowo powstałego budynku użytkowego. Uwzględniamy potrzeby inwestora, działamy od koncepcji , poprzez projekt i wykonanie. Dla najbardziej wymagających klientów tworzymy wizualizację naszych instalacji. Nasze aranżację pomieszczeń, prócz funkcjonaliści doskonale wpisują się w charakter pomieszczeń.

 

Dzielimy się doświadczeniem

Z powodzeniem zrealizowaliśmy wiele inwestycji w zakresie wentylacji mechanicznej dla różnego rodzaju budynków wielokubaturowych, hoteli, apartamentowców po galerie handlowe i hale przemysłowe. Z przyjemnością wracamy do naszych realizacji jako firma serwisowa w czasie przeglądów, ponieważ mamy pewność jakości wykonania i zastosowanych komponentów.

 

Montaż wentylacji przez firmę Inventor, a korzyści:

 

  • Profesjonalizm - zapewniamy pełne wsparcie od koncepcji poprzez konsultacje i wykonanie,
  • Bezawaryjność - dbamy o jakość wykonania i stosujemy sprawdzone komponenty,
  • Pewność - z przyjemnością wracamy do inwestycji jako firma serwisowa, zapewnia to długie i bezawaryjne działanie instalacji.

 

Firma Inventor to coś więcęj niż wentylacja Mielec mechaniczna, oferujemy również.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania zakresu instalacji HVAC dla obiektów komercyjnych, przemysłowych oraz prywatnych.

 

klimatyzator podsufitowy

Klimatyzacja do budynków użyteczności publicznej.

Specjalizujemy się w tworzeniu komfortowych warunków pracy w każdym rodzaju pomieszczeń od biur, magazynów i obiektów handlowych. Za mikroklimat w nowoczesnych budynkach wielokubaturowych, jak biurowce, hotele, czy apartamentowce odpowiada jedynie system wentylacji-klimatyzacji. Dlatego tak ważna jest jakość wykonania instalacji i zastosowanych komponentów.

 

Klimatyzacja do biura

Praca umysłowa wymaga skupienia i komfortu pracy, brak klimatyzacji w pomieszczeniu biurowym w okresie letnim znacząco obniża wydajność z pracy. Oferujemy szereg rozwiązań dla każdego rodzaju biura.

 

Klimatyzacja do domu i mieszkania

Klimatyzacja w domu jest coraz częstszym elementem spotykanym w budynkach mieszkalnych. Nic tak nie zapewnia komfortu wypoczynku w letnie upalne dni jak klimatyzacja, a w okresach przejściowych jest idealnym źródłem ciepła. Współcześnie coraz częstszym trybem jest praca zdalna, jak większość biur posiada klimatyzację. Praca latem z domu bez odpowiedniej klimatyzacji nie jest aż tak wydajna i atrakcyjna.

 

Klimatyzacja pomieszczeń specjalnego przeznaczenia.

Klimatyzacja specjalistyczna wiąże się ze sztywnymi wymogami odnośnie panującego mikroklimaty w pomieszczeniu lub hali produkcyjnej. Przykładowo chłodzenie serwerowni jest wymagane w okresie letnim jak i zimowym, nawet przy ujemnej temperaturze na zewnątrz. Odprowadzanie ciepła z serwerowni musi być niezawodne i bezawaryjne.

 

Rekuperacja, czyli wentylacja z odzyskiem ciepła do Twojego domu.

Technologia odzysku ciepła od dawna weszła do naszych domów za sprawą rekuperacji. Myśląc o domu energooszczędnym czy pasywnym jest to pierwszy system brany pod uwagę. Rekuperator odgrywa kluczową rolę przy odzysku ciepła. Sercem systemu jest wymiennik w którym świeże powietrze wpływające z zewnątrz budynku jest ogrzewane przez ciepłe powietrze wypływające z budynku. Więcej w naszym artykule Co to jest rekuperacja ?

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU NA WIĘCEJ PYTAŃ ODPOWIEMY TELEFONICZNIE LUB MAILOWO

Inventor - Twoja wentylacja Mielec

Facebook FHU Inventor

 

 

Działamy na terenie całego Mielca i okolic:

Borowa, Czermin, Gawłuszowice, Radomyśl Wielki, Padew Narodowa,Przecław, Tuszów Narodowy, Wadowice Górne