Powietrzne pompy ciepła z montażem na terenie Rzeszowa. 

Powietrzne pompy ciepła z montażem na terenie Rzeszowa.

Instalacja pompy ciepła to świetny sposób na zmniejszenie rocznych kosztów energii. Pompa ciepła wykorzystuje energię cieplną z zewnątrz budynku do ogrzania wnętrza budynku. Wykorzystuje przy tym niewielką ilość energii elektrycznej.

Ciepło dostarczone do budynku z zewnątrz to 75 – 80% energii cieplnej. Pozostałość to energia elektryczna wymagana do pracy pompy ciepła co stanowi 20 – 25%.

Jeśli rozważasz instalację odnawialnej powietrznej pompy ciepła w swojej rzeszowskiej nieruchomości, trafiłeś we właściwe miejsce!

 

Pompy ciepła Panasonic i LG w Rzeszowie

 

Jakie pompy ciepła oferujemy?

Instalując systemy powietrznych pomp ciepła dla naszych klientów, polegamy na sprawdzonych komponentach marek, takich jak LG i Panasonic.

Obie firmy dostarczają urządzenia grzewcze i chłodnicze od ponad 40 lat. Ich urządzenia są obecnie i rozpoznawalne niemal w każdym kraju i obejmują pozycję lidera.

Zalecamy urządzenia grzewcze, chłodnicze i klimatyzacyjne sprawdzonych producentów w trosce o jakość i niezawodność instalacji.

 

 

 

Obszar działania: Instalacja i montaż pompy ciepła Rzeszów.

Ratusz Rzeszów, pompy ciepła

 

Pompy ciepła dostępne są w kompleksowej ofercie naszej firmy na terenie całego Rzeszowa i okolic.

Nasza firma od początku swojego istnienia stawia na jakość.

Zapewniamy Państwu najwyższej klasy wsparcie techniczne i instalacyjne a oprócz tego doradztwo techniczne w zakresie wyboru najodpowiedniejszej dla Państwa pompy ciepła.

Wybierz naszą firmę w zakresie pomp ciepła i dołącz do grona zadowolonych klientów z całego województwa podkarpackiego.

Mamy nadzieję, że do nas dołączysz!

 

 

FHU INVENTOR RZESZÓW

Jesteśmy tutaj, aby pomóc we wszystkich szczegółach dotyczących zakupu i instalacji pompy ciepła w Twoim domu lub biznesie. Zapraszamy do współpracy.

+48 606 421 997 wojciech.moczarny@fhuinventor.pl +48 796 137 402 lukasz.daszke@fhuinventor.pl
35-001 Rzeszów Województwo podkarpackie

Zobacz nas na Facebooku

Skontaktuj się

 

 

Jak działa pompa ciepła?

Pompy ciepła to efektywny, energooszczędny sposób ogrzewania i chłodzenia domu. Działają one poprzez przenoszenie ciepła z jednego miejsca do drugiego, a nie bezpośrednie wytwarzanie ciepła.W przypadku pompy ciepła oznacza to, że system pobiera ciepło ze źródła (powietrza zewnętrznego lub ziemi) i odprowadza je do wewnątrz budynku.

Standardowa pompa ciepła działa latem w odwrotnym kierunku. Pobiera ona ciepło z powietrza w budynku i odprowadza je na zewnątrz, chłodząc w ten sposób dom. Zmiana kierunku przepływu czynnika chłodniczego sprawia, że jedno urządzenie może służyć zarówno jako grzejnik, jak i klimatyzator. W połączeniu z rozsądnym sterowaniem termostatem oznacza to, że mamy do dyspozycji nie jedno urządzenie, ale dwa. Pompa ciepła zimą jest źródłem ciepła a latem chłodu. Dokładniejsze informacje na temat działania pompy ciepła znajdą Państwo w artykule Czym jest pompa ciepła? | Jak działa pompa ciepła?

 

Wydajność pompy ciepła a duże mrozy.

Wydajność pomp ciepła spada, gdy temperatura na zewnątrz budynku drastycznie spada. W zależności od modelu i typu pompy ciepła próg pracy wynosi -10 stopni Celsjusza. Bardziej wydajne modele mogą pracować przy -20 a nawet -25 stopni Celsjusza. Instalacja grzewcza oparta o powietrzną pompę ciepła powinna być staranie zaplanowana.

 

Koszt instalacji systemu grzewczego z powietrzną pompą ciepła
Cena pompy ciepła w Rzeszowie 

System grzewczy z powietrzną pompą ciepła jest szyty na miarę. Urządzenia są dobierane na podstawie wymagań klienta i warunków panujących na terenie inwestycji. Na stronie internetowej dostawców systemów pomp ciepła można sprawdzić cennik urządzeń dla systemu powietrznej pompy ciepła. Natomiast cena instalacji jest uzależniona od wielu czynników. Jeśli zależy Państwu na uczciwej wycenie całej instalacji, prosimy o kontakt z naszym biurem w celu wyceny inwestycji.

 

Instalujemy pompy ciepła typu powietrze - powietrze w Rzeszowie i w okolicach:

Baranówka, Biała, Dąbrowskiego, Drabinianka, Franciszka Kotuli, Generała Andersa, Grota Roweckiego, Kmity, Krakowska PD., Króla St. Augusta, Mieszka I, Nowe Miasto, Paderewskiego, Piastów, Pobitno, Przybyszówka, Słocina, Staromieście, Staroniwa, Śródmieście południe, Śródmieście północ, Tysiąclecia, Wilkowyja, Zalesie, Załęże, Zwięczyca.

oraz:

Biała, Budziwój, Bzianka, Matysówka, Miłocin, Pogwizdów Nowy, Przybyszówka Słocina, Załęże

Firma Inventor to coś więcj niż montaż pompy ciepła Rzeszów, oferujemy: