Wydajne Pompy Ciepła w Przemyślu | Montaż i Doradztwo 

Wydajne i ekologiczne ogrzewanie, powietrzne pompy ciepła w Przemyślu

pompy ciepła powietrzne Przemyśl

Zaufało nam wielu klientów, odkąd w 2014 roku powstała firma Inventor. Od początku oferujemy usługi z zakresu montażu pomp ciepła typu powietrze-powietrze. Zapewniamy również usługi zakresu klimatyzacji, wentylacji, rekuperacji oraz chłodnictwa. 

Jesteśmy zespołem doświadczonych fachowców, lecz nadal cenimy sobie edukację i współpracę z pokrewnymi firmami. Pomożemy w doborze odpowiedniego urządzenia do Twojego domu, biura lub firmy.

Oferujemy pompy ciepła sprawdzonych i markowych producentów Panasonic, Fujitsu, LG i innych.  Ofertę tworzymy na podstawie potrzeb, wymagań i możliwości inwestora.  

Montaż pompy ciepła typu powietrze - powietrze wymaga odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. To przedsięwzięcie możesz powierzyć w ręce ekspertów firmy Inventor. 

 

 

Zasada działania pompy ciepła można poznać - jak działa.pompy ciepla powietrze - woda Przemyśl

 Zasada działania pompy ciepła jest niezwykle prosta do zrozumienia. Urządzenie wykorzystuję energię cieplną zewnątrz budynku i transportuję do wewnątrz domu. Tak jak zwykła pompa wykorzystuję przy tym energię elektryczną. Urządzenie może pobierać energię cieplną z różnych źródeł, jak ziema, wody gruntowe lub powietrze.

Powietrzne pompy ciepła typu powietrze - powietrze pobierają energię cieplną z otoczenia i ogrzewają nią bezpośrednio powietrze w budynku. W przypadku powietrznych pomp ciepła typu powietrze - woda. Energię cieplną uzyskuje się z powietrza, a następnie przekazuje ją do systemu grzewczego, takiego jak centralne wody użytkowej.

Urządzenia takie jak pompa ciepła, klimatyzator lub lodówka wykorzystuje zasady termodynamiki. Więcej na temat działania pompy ciepła można przeczytać w artykule Czym jest pompa ciepła ? | Jak działa pompa ciepła ?

 

Powietrzne pompy ciepła jako źródło ekologicznego ciepła.

Powietrzne pompy ciepła są doskonałym źródłem ekologicznego ciepła.  Urządzenie wykorzystuję do ogrzewania budynku energię  z odnawialnych źródeł. Wykorzystuję niewielką część energii elektrycznej, by wymusić ruch czynnika roboczego w instalacji.

Uzyskana energia z cieplna z powietrza może sięgać, aż 75% energii, reszta czyli 25% to energia elektryczna. 

Pompy ciepła nie wymagają paliw stałych, co za tym idzie ich transportu i przechowywania.

Obsługa urządzenia jest niemal bezobsługowa. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych silników elektrycznych, działa cicho i nie stanowi zagrożenia dla użytkowników.

 

pompy ciepla montaż PrzemyślMontaż pomp ciepła w Przemyślu

Firma Inventor posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie montażu instalacji i systemów pomp ciepła, klimatyzacji, wentylacji oraz rekuperacji.

Dostarczamy rozwiązania dla domu, biznesu i przemysłu w całym Przemyślu i okolic. Oferujemy również nasze rozwiązania w całym województwie Podkarpackim. 

Kierujemy się indywidualnym podejściem do potrzeb i wymagań klienta. Dbamy o zapewnienie wysokiej wydajności montowanej przez nas instalacji.

Wykorzystujemy przy tym sprawdzone i niezawodne, akcesoria i urządzenia.

Zapewniamy wysoki standard usług i profesjonalny montaż.

 

Dobieramy
według twoich potrzeb lub projektu inwestycji

Montujemy
masz pewność jakości wykonania instalacji

Serwisujemy
urządzenia odpowiedzialne za prawidłowe działanie instalacji

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU NA WIĘCEJ PYTAŃ ODPOWIEMY TELEFONICZNIE LUB MAILOWO.

Inventor - Twoja Pompa Ciepła Przemyśl

Facebook FHU Inventor

 

 

 

Oferujemy nasze usługi montażu pomp ciepła na terenie całego Przemyśla i okolic między innymi:

Bełwin | Grochowce | Hermanowice | Krówniki | Kuńkowce | Łętownia | Łuczyce | Malhowice | Nehrybka | Ostrów | Pikulice | Rożubowice | Stanisławczyk | Ujkowice | Wapowce | Witoszyńce.

Oferujemy również, montaż rekuperacji dla domów, klimatyzacji, wentylacji mechanicznej, raz jeszcze zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą.

 

 

FHU INVENTOR PRZEMYŚL

Jesteśmy tutaj, aby pomóc we wszystkich szczegółach dotyczących zakupu i instalacji pompy ciepła w Twoim domu lub biznesie. Zapraszamy do współpracy.

+48 606 421 997 wojciech.moczarny@fhuinventor.pl +48 796 137 402 lukasz.daszke@fhuinventor.pl
37-700 Przemyśl Województwo podkarpackie

Zobacz nas na Facebooku

Skontaktuj się