Pompy Ciepła Dębica | FHU Inventor 

Pompy Ciepła Dębica

Montaż pompy ciepła w Dębicy

Pompy ciepła to świetny sposób na ogrzanie domu zimą. Są wydajne, ekonomiczne i przyjazne dla środowiska. Dodatkowo można skorzystać z dofinansowania w ramach programu „Czyste Powietrze” w całym powiecie dębickim.

Jeżeli jesteś zainteresowany zmieszczeniem kosztów ogrzewania lub chcesz wymienić stary brudny piec na nowoczesną pompę ciepła w Dębicy.

Zdecydowanie warto, zdaniem ekspertów i zadowolonych użytkowników, montaż pompy ciepła pozwala na realne oszczędności i dywersyfikacje źródeł ciepła. Opieranie się o więcej niż jedno źródło zapewnia komfort i pewność ogrzewania. Zwłaszcza w obecnej sytuacja na rynku paliw kopalnych.

Przejście na technologie bezemisyjne, takie jak energia słoneczna i turbiny wiatrowe, znacznie zmniejszyłoby zapotrzebowanie na gaz ziemny i węgiel.

Sytuacja globalna na rynku paliw kopalnych dotyka również Polskę, zatem montaż pompy ciepła w Dębicy lub okolic jest korzystnym rozwiązaniem.

 

 

Pompy ciepła wykorzystują do swojej pracy niewielką część energii elektrycznej do ogrzania domu. Zasadą działania pompy cieplnej jest pobieranie energii cieplnej z zewnątrz budynku i przetransportowanie jej do wewnątrz w celu ogrzania domu lub wody użytkowej. W ten sposób pozyskana energia to aż 80% ciepła pozostałe 20% to jedynie energia elektryczna. W przeliczeniu na zużycie energii 1 kW energii elektrycznej pozwala na otrzymanie 5 kW energii cieplnej.

W ofercie naszej firmy mogą Państwo znaleźć urządzenia niezawodnych producentów jak LG i Panasonic oraz innych producentów.

 

 

Dobieramy
według twoich potrzeb lub projektu inwestycji

Montujemy
masz pewność jakości wykonania instalacji

Serwisujemy
urządzenia odpowiedzialne za prawidłowe działanie systemu

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU NA WIĘCEJ PYTAŃ ODPOWIEMY TELEFONICZNIE LUB MAILOWO

Inventor - Twoja Pompa Ciepła Dębicy

Facebook FHU Inventor

 

 

 

Obszar działania - Dębica i okolice

Działamy na rynku lokalnym od lat. Oferujemy montaż pomp ciepła na terenie całego Podkarpacia. Znajdziesz nas nie tylko w Dębicy, ale także w takich miastach jak Rzeszów, Jasło, Krosno, Sanok czy Przemyśl. Zapewniamy kompleksowe usługi: doradzamy, pomagamy i serwisujemy. Oferujemy wsparcie na każdym etapie inwestycji, jak po jej zakończeniu, wspieramy i pomagamy. Masz jakieś pytania lub wątpliwość, nie zwlekaj z kontaktem.

FHU INVENTOR DĘBICA

Jesteśmy tutaj, aby pomóc we wszystkich szczegółach dotyczących zakupu i instalacji pompy ciepła w Twoim domu lub biznesie. Zapraszamy do współpracy.

+48 606 421 997
[email protected]

+48 796 137 402
[email protected]

39-200 Dębica
Powiat dębicki, województwo podkarpackie.


Zalety pompy ciepła

Wydajne Pompy Ciepła

Czystość i komfortowe warunki użytkowania przez cały rok.

Pompa ciepła jako klimatyzacja

Urządzenie latem pełni funkcje klimatyzacji, a zimą ogrzewa dom.

Ekologiczne pompy ciepła

Bezpieczne i ekologiczne źródło, nie emituje szkodliwych spalin.

Zwrot z inwestycji pomp ciepła

Wysoka wydajność to niskie rachunki i zwrot z inwestycji.

Zaawansowane technologiczne pompy ciepła

Nowoczesna technologia, możliwość zdalnego sterowania.

Odnawialne źródło ciepła

Odnawialne źródła ciepła, praca w zgodzie z naturą.