Pompy Ciepła w Mielcu | Fachowy Montaż i Doradztwo 

Pompy Ciepła w Mielcu to czyste i niezawodne źródło ciepła.

Pompy ciepła mielec

 

Chcesz zamontować powietrzną pompę ciepła w Mielcu lub okolicach?

Szukasz rzetelnego i fachowego montażu?

Potrzebujesz wydajnego źródła ciepła w sezonie grzewczym?

Szukasz sposobu na obniżenie rachunków za ogrzewanie?

Firma Inventor specjalizuje się w montażu powietrznych pomp ciepła.

 

 

 

 

 

Zasada działania pompy ciepła.

Schemat pompy ciepła zasada działaniaDziałanie pompy ciepła przypomina funkcjonowanie zwykłej pompy hydraulicznej. W tym przypadku zamiast wody transportowane jest energia cieplna. Odbywa się to za pośrednictwem czynnika chłodniczego, który wraz ze zmianą swojego stanu z ciekłego w gazowy odbiera ciepło zawarte w powietrzu. Podobne zjawisko można zaobserwować przy ładowaniu zapalniczki gazem lub przy używaniu dezodorantu. Odczuwalny chłód podczas tych czynności wynika z rozprężania cieczy i jest to samo zjawisko zachodzące w parowniku pompy ciepła.

Czynnik w postaci ciekłej zaczyna się rozprężać, tym samym absorbuje energię cieplną. Stąd przy ładowaniu zapalniczki lub korzystaniu z dezodorantu czujemy chłód. W przypadku pompy ciepła obieg czynnika roboczego jest zamknięty. Oznacza to, że krąży w instalacji jak przedstawia to schemat obok.

Postać gazowa naszego czynnika przepływa do naszego skraplacze, w którym zachodzić zjawisko zmiany postaci gazowej w ciekłą. Przy zmianie stanu czynnik oddaję energię cieplną wcześniej pobraną z zewnątrz budynku. Tak w przybliżeniu można opisać zasadę działania pompy ciepła, więcej informacji znajdą Państwo w artykule Jak działa pompa ciepła?

 

 

Profesjonalny montaż pompy ciepła w Mielcu

Pompy ciepła Panasonic w MielcuDostarczamy rozwiązania w zakresie ogrzewania systemami pomp ciepła typu powietrze – powietrze od 2014 roku. Nasza pozycja na rynku jest efektem profesjonalnego podejścia, wieloletniego doświadczenia i ukierunkowanie na potrzeby inwestora.

Decydują się na montaż pompy ciepła przez firmę Inventor, zyskujesz pewność odnośnie do jakości montażu i użytych komponentów. W czasie realizacji inwestycji zapewniamy doradztwo , dobór i montaż na najwyższym poziomie.

Klientom indywidualnym i komercyjnym oferujemy usługę montażu powietrznych pomp ciepła na terenie Mielca i okolic.

Nasi inwestorzy mogą wybierać z naszej szerokiej oferty wysokiej jakości pomp ciepła. Oferujemy wyłącznie wysokiej jakości pompy ciepła renomowanych producentów jak Panasonic, LG, Hisense czy innych.

 

 

Dlaczego warto zamontować pompę ciepła?

  • Powietrzne pompy ciepła to bardziej wydajny i przyjazny dla środowiska sposób na ogrzanie domu.
  • Ogrzewają zimą i chłodzą latem, więc są uniwersalnym wyborem do Twojego domu.
  • Powietrzne pompy ciepła wymagają stosunkowo niewielkiej konserwacji i mają długą żywotność, co czyni je niezawodną opcją.
  • Urządzenia grzewcze oparte na powietrznych pompach ciepła zużywają tylko 20-25% energii elektrycznej. Reszta energii cieplnej pochodzi z odnawialnego źródła, jakim jest ciepło zawarte w powietrzu.
  • Instalacja pompy ciepła powietrze-powietrze w domu jest szybka i mało inwazyjna.
  • Łatwa i prosta obsługa.
  • Możliwość skorzystania z dofinansowania w ramach programu „Czyste Powietrze”

 

FHU INVENTOR MIELEC

Jesteśmy tutaj, aby pomóc we wszystkich szczegółach dotyczących zakupu i instalacji pompy ciepła w Twoim domu lub biznesie. Zapraszamy do współpracy.

+48 606 421 997 wojciech.moczarny@fhuinventor.pl +48 796 137 402 lukasz.daszke@fhuinventor.pl
38-300 Mielec Województwo podkarpackie

Zobacz nas na Facebooku

Skontaktuj się

 

Obszar działania - Mielec i okolice

Dostarczamy rozwiązania w zakresie montażu instalacji opartych o powietrzne pompy ciepła na terenie całe Podkarpacia w tym Mielca i okolic. Zaobserwowaliśmy, że pompy ciepła z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością w Mielcu i okolicach.

Jest to zasługa korzyści, jakie zapewnia instalacja oparta o pompę ciepła. Wysokiej wydajności, bez emisyjnej pracy, a przede wszystkim możliwością obniżenia wydatków na ogrzewanie.

Firma Inventor zapewnia kompleksową ofertę w montażu wydajnych i energooszczędnych pomp ciepła.

Jeśli interesuje Cię wysokiej jakości, wydajna pompa ciepła, zapraszamy do kontaktu.