Praca: Monter Instalacji Wentylacji Klimatyzacji | Inventor

Praca: Monter Instalacji Wentylacji i Klimatyzacji - Dołącz do Zespołu Inventor!

Monter instalacji wentylacji, klimatyzacji i sanitarnych

Jak zostać Monterem Instalacji Sanitarnych, Wentylacji i Klimatyzacji w Firmie Inventor?

Szukasz satysfakcjonującej pracy jako monter instalacji sanitarnych, wentylacji lub klimatyzacji? Chcesz być częścią zespołu specjalistów, który stawia na jakość i innowację? Przeczytaj nasze ogłoszenie i dowiedz się, dlaczego praca w firmie Inventor może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

O Firmie Inventor

Firma Inventor działa na rynku już od 2014 roku i ma swoją siedzibę w malowniczym Sanoku. Specjalizujemy się w projektowaniu, montażu oraz serwisowaniu instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i powietrznych pomp ciepła. Nasza firma to zespół doświadczonych ekspertów, którzy z pasją dbają o satysfakcję naszych klientów.

Stanowisko: Monter Instalacji Wentylacji i Klimatyzacji

Praca na terenie: Podkarpacie i okolice
Siedziba Firmy: Sanok

Monter instalacji wentylacyjnych w czasie pracy

Zakres obowiązków:

  • Montaż i uruchamianie instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.
  • Prace instalacyjne zgodnie z dokumentacją techniczną.
  • Dostosowywanie systemów HVAC do potrzeb i wymagań klientów.
  • Udział w przeglądach i konserwacji systemów.
  • Zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług.

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Znajomość technik montażowych oraz zasad działania systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.
  • Dobra organizacja pracy, dokładność i dbałość o szczegóły.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Co Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w ramach firmowych szkoleń.
  • Pracę w zespole doświadczonych specjalistów.
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i technologii.

Jak Aplikować na Stanowisko?

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) do 15.04.2024r.na adres e-mail: [email protected]. W temacie wiadomości prosimy o wpisanie "Monter Instalacji Wentylacji".

W aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.

Nie wymagamy posiadania uprawnień F-gaz, co sprawia, że jest to świetna okazja dla osób chcących rozwijać swoją karierę w branży HVAC bez konieczności posiadania specjalistycznych certyfikatów.
Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę w branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej!

Termin: do 15.04.2024

Dane Kontaktowe:

Dołącz do naszego zespołu i pomagaj tworzyć komfortowe i efektywne rozwiązania w dziedzinie wentylacji i klimatyzacji.

Firma Inventor to nie tylko praca, to możliwość rozwoju zawodowego i pracy w zespole profesjonalistów.

Jesteśmy Firmą Inventor – Twoim Ekspertem w Instalacjach Wentylacyjnych, Klimatyzacyjnych i Sanitarnych na Terenie Podkarpacia

Jako firma zajmująca się instalacjami wentylacyjnymi, klimatyzacyjnymi oraz sanitarnymi, oferujemy kompleksowe usługi montażu klimatyzacji na terenie całego Podkarpacia. Nasza działalność obejmuje miasta i miejscowości, takie jak:

| BRZOZÓW | DĘBICA | JAROSŁAW | JASŁO | KOLBUSZOWA | KROSNO | LESKO | LEŻAJSK | LUBACZÓW | ŁAŃCUT | MIELEC | NISKO | PRZEMYŚL | PRZEWORSK | ROPCZYCE | RZESZÓW | SANOK | STALOWA WOLA | STRZYŻÓW | TARNOBRZEG | USTRZYKI DOLNE |